Skocz do zawartości


Ewella80

Rejestracja: 14 mar 2017
Poza forum Ostatnio: mar 22 2017 15:26
-----

Moje posty

W temacie: Opieka nad osobami starszymi

15 marzec 2017 - 09:41

Nie wiem jak ten biznes wygląda ze strony kosztów i zysków, natomiast wiem, że to zajęcie jest wymagające nie tylko z perspektywy opiekunek. W Polsce niejednokrotnie trudno jest znaleźć odpowiednie osoby, bo kandydatki wyjeżdżają z myślą o dużych zarobkach, nie wiedząc jak ciężka w rzeczywistości bywa ta praca. Może na początek spróbuj sił w agencji pracy - tutaj http://www.friggawork.pl/znajdziesz przykładowe oferty. Myślę, że zarobisz naprawdę nieźle, a jednak unikniesz stresu związanego z prowadzeniem działalności i niepewności, czy znajdziesz kogoś odpowiedniego do pracy :)


W temacie: Jak się relaksujecie po pracy

15 marzec 2017 - 09:15

Przepadam za czytaniem, ale nie zawsze do końca mnie relaksuje. Często wręcz pobudza jeśli akcja jest wartka. Natomiast polecam jogę - świetnie wycisza, rozciąga i pomaga na bóle kręgosłupa :) 


W temacie: jak odpocząć?

15 marzec 2017 - 09:12

Nie polecam żadnej wycieczki - już tego próbowałam - nie wypoczęłam, bo chciałam jak najwięcej zobaczyć, chodzić itd. Oczywiście jest to relaks i odpoczynek psychiczny, także co kto lubi. Ja zawsze sobie obiecuję, że jak będę mieć trochę gotówki to wybiorę się do SPA, ale drewniany domek nad jeziorem z dala od cywilizacji też wydaje się być dobrą opcją :) 


W temacie: Naukia angielskiego

14 marzec 2017 - 13:33

Mimo wszystko najlepiej jest się uczyć angielskiego od native speaker'ów i rodowitych Anglików. Przede wszystkim możesz osłuchać się akcentem i poznać zasób słownictwa, jakiego nie ma w większości podręczników. Miałam 2 razy okazję być na zagranicznym kursie w Bristolu i nie znam szybszego sposobu na naukę angielskiego. Poza tym, poznasz nowych ludzi, zobaczysz kawałek świata i połączysz przyjemne z pożytecznym ;)


W temacie: W jaki sposób promować małą firmę

14 marzec 2017 - 13:24

Myślę, że dużo lepszym sposobem niż strona www jest po prostu fan page w mediach społecznościowych. Możesz organizować konkursy, promocje, dawać zniżki za polubienie strony - to się zawsze sprawdza ;) A stronę internetową mało kto regularnie odwiedza, a w jej wykonanie trzeba mimo wszystko trochę zainwestować.