Skocz do zawartości


maciek_p

Rejestracja: 17 lut 2017
Poza forum Ostatnio: lut 13 2018 21:52
-----

Moje posty

W temacie: drukarka

13 luty 2018 - 21:55

Zaopatrz się w jeden z modeli EPSON'A. Miałem do czynienia z kilkoma i sprawdzały się fenomenalnie. Możesz skorzystać z promocji, która aktualnie trwa, http://www.epson.pl/zwrot i odzyskać część kosztów związanych z jej zakupem (można odzyskać nawet do 400 złotych, kupując drukarkę z kompletem tuszu).

Ta promocja to super sprawa! Rzadko kiedy zdarza się, aby można było odzyskać tak dużo pieniędzy. Żal nie skorzystać. Tylko szkoda, że promocja obejmuje wyłącznie te drukarki wykorzystujące kartridże :(.


W temacie: Wyposażenie biura?

13 luty 2018 - 21:54

Każde biuro powinno zostać wyposażone w porządną drukarkę. Najlepiej taką, która umożliwi szybki i tani druk. Świetną opinią cieszą się drukarki EPSON. Teraz, gdy trwa promocja http://www.epson.pl/zwrot która umożliwia zwrot części kosztów związanych z jej zakupem, żal z niej nie skorzystać.

Zgadzam się - o promocji nie słyszałem, ale z chęcią się z niej zapoznam, bo od jakiegoś już czasu noszę się z zamiarem zakupu drukarki tej firmy.


W temacie: Tanie drukowanie

13 luty 2018 - 21:47

Szukając drukarki oszczędnej, warto zdecydować się na zakup jednego z modeli firmy EPSON. Teraz, niektóre z nich są objęte tą promocją: http://www.epson.pl/zwrot - kupując je wraz z kompletem tuszu można liczyć nawet na 400 złotych zwrotu!

To naprawdę spora suma pieniędzy! Z uwagi na to, że szukam aktualnie drukarki, zastanowię się nad wyborem jednego z modeli firmy EPSON. Szkoda byłoby z tej promocji nie skorzystać :-P.


W temacie: Wyposażenie biura

13 luty 2018 - 21:24

W każdej firmie przyda się drukarka. Chcąc kupić dobrą drukarkę w niewysokiej cenie dobrze polować na promocję. Taką, zorganizowała własnie firma EPSON: http://www.epson.pl/zwrot - kupując drukarkę, która jest nią objęta, można liczyć na zwrot nawet do 400 złotych. To kupa pieniędzy!

To spora sumka. Skorzystałeś z tej promocji? Na zakup której drukarki się zdecydowałeś?


W temacie: drukarka jakiej marki do firmy

13 luty 2018 - 21:23

Zdecydowanie Epson, mam drugą drukarkę od nich, bardzo sobie chwalę. Niskie koszty eksploatacji, szybka praca i całkiem niezła jakość wydruku.

EPSON jest świetnym wyborem. Szczególnie teraz, gdy można odzyskać część kosztów związanych z zakupem niektórych modeli. Ze szczegółami promocji można zapoznać się przechodząc pod adres http://www.epson.pl/zwrot