Skocz do zawartości


Soldier

Rejestracja: 12 sty 2017
Poza forum Ostatnio: gru 21 2018 07:05
-----

Moje posty

W temacie: Jak dbać od filtr DPF? Jak wydłużyć jego żywotność?

13 listopad 2018 - 13:30

Jakby się Wam katalizator, czy filtr DPF posypał do całkowicie, to polecam skup https://skupujemykatalizatory.pl/ - mają placówki w praktycznie całym kraju i proponują bardzo korzystne ceny. ;)


W temacie: Co zdrowego zjeść na śniadanie

23 październik 2018 - 10:03

Ja to nigdy nie miałem czasu na przygotowywanie śniadania i innych posiłków, dlatego zdecydowałem się na catering dietetyczny Warszawa, który sprawdza się doskonale już od kilku tygodni. Z takim cateringiem dużo łatwiej jest pilnować odpowiednich nawyków żywieniowych. :D


W temacie: Katering dietetyczny w Warszawie

18 czerwiec 2018 - 13:17

W moim przypadku również sprawdził się catering Wygodnej Diety. Ja stosuję ich catering wegetariański (https://www.wygodnad...a_wegetarianska) i jest naprawdę ok. Nie spodziewałem się, że pozbawione mięsa posiłki mogą być tak smaczne i zróżnicowane. ;)


W temacie: Smaczne i niskokaloryczne jedzenie

08 maj 2018 - 14:34

Jak nie potrafisz gotować, a chcesz całkiem skutecznie schudnąć, to postaw na jakiś sensowniejszy catering dietetyczny, z naprawdę fajnym, smacznym jedzeniem. W wielu miastach świetnym wyborem jest catering dietetyczny Wygodnej Diety. Sam miałem okazję testować, bo dostałem związany z nimi voucher prezentowy i jedzenie naprawdę przypadło mi do gustu. Na https://www.wygodnadieta.pl/ poczytać można na ich temat więcej.

 

;)


W temacie: Złomowanie samochodu

06 grudzień 2017 - 11:25

W większości przypadków za zezłomowanie samochodu dostaje się dosłownie grosze, więc ja radziłbym rozważyć sprzedaż przynajmniej niektórych części samochodu osobno. Sam sprzedawałem za pośrednictwem http://skupujemykatalizatory.pl/core/ katalizator i okazało się, że dostałem za niego więcej, niż dostałbym za zezłomowanie całego samochodu razem z nim. Lepiej więc przynajmniej 2 razy w tej sytuacji się zastanowić. ;)