Skocz do zawartości


Soldier

Rejestracja: 12 sty 2017
Poza forum Ostatnio: lis 28 2019 08:34
-----

Moje posty

W temacie: Meble na wymiar

28 listopad 2019 - 08:34

Też jestem zdania, że zwykłe szafy w większości przypadków sprawdzają się lepiej. Ja gdy szukałem szafy do przedpokoju, to byłem bliski zamówienia czegoś na wymiar, ale ostatecznie znalazłem mebel, który do wnętrz dopasowany jest niemal idealnie. Trzeba być cierpliwym przy poszukiwaniach. ;)


W temacie: Ile można zarobić na mieszkaniu do wynajęcia?

19 listopad 2019 - 12:43

Można zarobić na tym całkiem nieźle, bo wiele osób chętnie takie mieszkania wynajmuje (nawet jeśli są dość kiepsko zlokalizowane). Jeśli ktoś planuje zakup mieszkania pod wynajem, to polecam szukać czegoś na https://www.verso.co...tial/mieszkania. ^_^


W temacie: Reklama firmy

19 listopad 2019 - 12:37

W zasadzie to każda reklama jest w stanie się sprawdzić, choć sporo zależy jednak od tego, w jakiej dokładnie branży firma działa. Jeśli reklama ma być skuteczna, to powinna się nią zająć jakaś lepsza agencja reklamowa Wrocław. Wtedy podejmowane działania na pewno przyniosą odpowiednie rezultaty. ;)


W temacie: Niedrogie meble kuchenne do mieszkania

20 wrzesień 2019 - 11:46

Do mieszkania na wynajem rzeczywiście nie ma co kupować jakichś solidniejszych mebli, choć wiele zależy jednak od tego, jaki standard byłby w stanie zainteresować ewentualnych lokatorów. Ja kupiłbym najzwyklejsze krzesła, stół, może jeszcze jakąś szafkę. W przypadku kuchni trzeba jednak pamiętać jeszcze o jakichś podstawowych urządzeniach elektronicznych i akcesoriach.


W temacie: Kuchnie na wymiar

03 wrzesień 2019 - 06:57

Solidne stoły i ławy kuchenne kupić można na https://www.meble.pl/meble/stoly/. Co do mebli kuchennych na wymiar, to też można tam znaleźć coś interesującego. ;)