Skocz do zawartości


Aska.89

Rejestracja: 14 lis 2016
Poza forum Ostatnio: lis 22 2016 14:08
-----

Moje posty

W temacie: Jak się mieszka poza wrocławiem?

22 listopad 2016 - 12:37

Mieszkanie pod miastem może być kłopotliwe, kiedy nie ma się auta i nie można skorzystać z komunikacji miejskiej. Przez krótki czas mieszkałam właśnie na takim osiedlu poza centrum, ale w innym mieście i miałam problem jako osoba nie poruszająca się autem. Była tylko jedna linia autobusowa albo trzeba było przejść z 2-3 km do najbliższego przystanku. Dlatego gdybym zdecydowała się na takie mieszkanie sprawdziłabym jak wygląda dojazd z autem i bez niego. Szczerze mówiąc życie w centrum nie jest jakieś super, jasne wszędzie jest blisko, ale jest też głośno, trzeba martwić się o miejsce parkingowe, nie ma możliwości odpocząć, bo jest mało zielonych miejsc, a jak już są to jest w nich dużo ludzi. Sama na poważnie myślę o bardziej oddalonym mieszkaniu. Akurat http://domardevelopment.pl/ miał fajną inwestycję Komorowice III, ale już chyba większość mieszkań została już wyprzedana, a na pewno w tym roku nie udałoby mi się dostać kredytu. 


W temacie: Gdzie jechać na wakacje – najtańsze i najlepsze kierunki

14 listopad 2016 - 13:01

To zależy, kto co lubi. Jak osoba jest zorganizowana to sama będzie w stanie przygotować wycieczkę nawet do Chin. Kwestia podejścia. To samo dotyczy lokalizacji. Ja osobiście lubię Polskę, ale nie byłabym załamana gdybym miała wyjechać za granicę. Kwestia tego jakie atrakcje ktoś lubi i jaki sposób spędzania czasu go satysfakcjonuje :) Ofert jest teraz tyle, że nie pozostaje nic innego, jak oszczędzać i podróżować ;P


W temacie: Arkop Deweloper WROCŁAW

14 listopad 2016 - 12:53

Jeżeli ktoś z Was szuka dobrego dewelopera z Wrocławia, sprawdźcie sobie domar nieruchomości, teraz realizują inwestycję domów jednorodzinnych Komorowice III. Mają dobre opinie, można z nimi negocjować cenę, poza tym dają możliwość wprowadzania zmian w  projektach mieszań.

 

A czy przypadkiem już nie wyprzedali Komorowic? Z tego co wiem zostało tam już chyba tylko kilka mieszkań. W sumie szybko się rozeszły, na ich stronie na razie nie ma zakończenia sprzedaży http://domardevelopment.pl/, ale jeśli ktoś myślał o domku jednorodzinnym to raczej musi ekspresowo podjąć decyzję :)