Skocz do zawartości


Wiola 1990

Rejestracja: 25 paź 2016
Poza forum Ostatnio: lut 16 2017 14:25
-----

Moje posty

W temacie: dobra pożyczka.

16 luty 2017 - 14:26

Wokół pożyczek ciągle jest wiele rozgłosu. Że to złe, że ogromne odsetki, że dużo dłużników. Ja osobiście uważam, że pożyczki nie są takie najgorsze jeżeli ktoś umie z nich korzystać. Często już w momencie aplikowania klient wie, że nie zwróci kwoty w terminie. Stąd rzesza zadłużonych w naszym kraju, która w ogóle nie powinna wypełniać wniosku. Odnośnie odsetek, wiele firm w swojej ofercie ma pierwszą pożyczkę za darmo. Oznacza to tyle, że zwracamy tyle ile pożyczyliśmy, oczywiście jeśli spełnimy narzucone wymogi. Jeżeli interesują nas koszty to najważniejsze jest https://loando.pl/wp...-ofert-pozyczek  - Dzięki czemu możemy znaleźć najkorzystniejszą ofertę dla nas. Na stronach z rankingami pożyczek możemy również tabele opłat. Ciężko polecić dobrą pozyczkę trzeba samemu przeanalizować oferty. 


W temacie: szybka pożyczka przez internet-czy to dobry pomysł??

16 styczeń 2017 - 13:09

Fakt,  bardzo dobrą promocją są te darmowe pożyczki. Tylko trzeba je zwrócić w wyznaczonym terminie. Kolejne wiążą się już z konkretnymi opłatami, ale wszystkie koszty można porównać – w internecie są rankingi ofert, tabele opłat, podane jest RRSO. Wprawdzie można się bawić i korzystać ciągle po raz pierwszy z usług kolejnej firmy pożyczkowej, ale wtedy tracimy szanse na https://loando.pl/wp...lojalnosciowych  - Będąc stałym klientem budujemy swoją historię kredytową, firma ma do nas zaufanie i dlatego ma w związku z tym dla nas jakieś profity. Poza tym nawet, kiedy mamy problem ze spłatą, kontaktujemy się z przedstawicielem firmy i informujemy o zaistniałej sytuacji, dzięki czemu mogą nam przedłużyć termin spłaty. Oczywiście, pod warunkiem, że jesteśmy stałym klientem danej firmy – stałym i rzetelnym 


W temacie: Czy jeśli jestem zadłużony mogę dostać kredyt na firmę ?

25 październik 2016 - 15:33

Wiesz co, znalazłam mnóstwo artykułów, które powinny Ci pomóc. Rozjaśnią Ci wszystkie kwestie, o które pytałeś. 

https://loando.pl/wp...-wiedziec-o-bik- tutaj znajdziesz odpowiedzi na to jak korzystać z Biura Informacji Kredytowej. 

https://loando.pl/wp...-dluznikow-erif- kolejna baza dłużników. Jeżeli pobierzesz darmowy raport wyjaśni się Twoja sprawa z zadłużeniem z orange 

https://loando.pl/wp...firm-sektor-msptutaj porady dla młodych, ambitnych przedsiębiorców. 

Mam nadzieję, że trochę Ci pomogłam. Daj sobie czas, jesteś jeszcze bardzo młody. Najlepiej po szkole średniej zatrudnij się/ idź na staż do jakieś firmy, dzięki czemu zdobędziesz doświadczenie, które wykorzystasz w prowadzeniu swojej działalności. Powodzenia w przyszłości, ten kraj potrzebuje ludzi z pomysłem na siebie.


W temacie: Jaki prezent dla dzieci

25 październik 2016 - 15:20

To prawda, teraz ludzie poszaleli z tymi prezentami. Nie sądzę, że przeciętnie zarabiający Polak sprawia komuś quada na komunie. Pewnie korzysta z  chwilówek i pożyczek na raty. Nie jestem przeciwna tego typu produktom, ale wiele osób bardzo często nie umie z nich korzystać a potem żali się na różnych forach. Na stronie loando.pl  znalazłam mnóstwo informacji. Na pewno polecam artykuł https://loando.pl/wp...ego-pożyczania,który rozjaśni wiele kwestii. Wracając do tematu prezentów to planszówki cieszą każdego niezależnie od wieku. 


W temacie: Zaciąganie pożyczek przez męża bez mojej wiedzy.

25 październik 2016 - 15:09

Firma pożyczkowa nie może żądać spłaty zobowiązania od partnera/współmałżonka. Nie wiem jak wygląda sytuacja z kredytami, ale zawsze można zdecydować się na konsolidacje całego zadłużenia. O szczegółach konsolidacji dowie się Pani z https://loando.pl/wp...redytu-pozyczki. Mam nadzieję, że uda się Wam wspólnie wyjść z długów.