Skocz do zawartości


FishyBem

Rejestracja: 02 sie 2016
Poza forum Ostatnio: cze 09 2017 22:31
-----

Moje posty

W temacie: Nowe pomysły na promocję firmy

09 czerwiec 2017 - 22:33

Sposobów na reklamę jest sporo. Ja jednak stawiałbym na promocję na targach czy w galeriach - to zawsze skutecznie przyciąga uwagę . Firma berkano expo http://www.berkano.pl/ projektuje i wykonuje profesjonalne stoiska. Oprócz tego na koncie mają wiele udanych kampanii dla dużych firm. Warto im zaufać.


W temacie: Pieniądze na działalność na wsi

09 czerwiec 2017 - 14:45

to dosyć duża suma. Gastronomia zawsze jest dobrym interesem , a w zależności od potrzeb w okolicy może być to kawiarnia, pub lub restauracja. Tutaj https://multigastro.pl/można się wyposażyć w cały sprzęt jaki jest potrzebny do prowadzenia gastronomii. Dają wieloletnią gwarancję więc nie trzeba się obawiać o dokupowanie nowych przedmiotów. 


W temacie: Prezent na komunię - co kupić?

24 maj 2017 - 20:25

Może jakiś modny prezent typu aparat lub kamera? W tym sklepie http://digital24.pl/można często trafić na dobre promocje. Sprzęt jest bardzo dobrej jakości i udzielają gwarancji na produkty. W razie wątpliwości na pewno coś doradzą. 


W temacie: Co robicie w wolnym czasie?

21 maj 2017 - 13:25

Ja też poświęcam się codziennym obowiązkom domowym i pracą we firmie. Jednak ostatnio w magazynie wraz z pracownikiem znaleźliśmy myszy... nie wiem skąd przyszły ale musieliśmy szybko działaś. Zadzwoniliśmy po amat http://amat.poznan.pl/i zajęli się problemem. Póki co nie zauważam innych nieproszonych gości , więc można spokojnie zająć się obowiązkami. 


W temacie: Inwestycja w wizerunek firmy

20 maj 2017 - 17:05

Grafika to jedno, a wykonanie jej i wytworzenie to drugie. Firma joppol http://joppol.pltworzy wszelkiego rodzaju opakowania i etykiety bez względu na branże - czy jest to produkt żywnościowy bądź kosmetyczny. Wydruk jest dokładny i zachowuje wszelkie detale. W razie pytań warto do nich przedzwonić.