Skocz do zawartości


Mrs. Turner

Rejestracja: 02 sie 2016
Poza forum Ostatnio: wrz 19 2017 10:35
-----

Moje posty

W temacie: Sklepy z ubraniami. Jakie możecie polecić?

19 wrzesień 2017 - 10:38

Ja bardzo często zaglądam na stronę modbis.pl, mają tam bardzo duży asortyment, bardzo podobają mi się ich sukienki ołówkowe. Dobrym pomysłem jest też szukanie artykułów na temat mody z przykładowymi stylizacjami (np. http://mag.net.pl/su...zem-czy-osobno/) tam też często są podane konkretne strony, z których wzięto ubrania opisywane w artykule. Jak ktoś potrzebuje inspiracji, jakie ciuchy ładnie się ze sobą komponują, to to jest najlepszy sposób.


W temacie: Polisolokaty pod ostrzałem

13 lipiec 2017 - 10:49

Myślałam, że odzyskać można tylko opłatę likwidacyjną? Jak to jest naprawdę?


W temacie: Jaki prezent dla dzieci

04 lipiec 2017 - 22:17

To zależy w jakim wieku mamy dzieci. Ja mam czteroletniego synka i dwuletnią córeczkę, więc ostatnio sprawiliśmy im bardzo fajną zabawkę dostosowaną do ich wieku: http://www.urwis.pl/...polskie-dzwieki Jest wielofunkcyjna, wzbudza zainteresowanie światełkami i dźwiękami. Zwierzątka wykonują różne sztuczki, a zabawka rośnie razem z dzieckiem, dlatego jest idealnym prezentem i dla naszego synka, i córeczki.


W temacie: Lodówka - której firmy najlepsza?

30 czerwiec 2017 - 20:35

Ja bym się nie wahała kupić lodówki przez internet. Moja mama kupowała swoją przez tę stronę: https://www.homebook...rodukty/lodowki i wszystko poszło bardzo sprawnie. Zdecydowała się na model z Indesitu. Przywieziona została w ciągu kilku dni i wszystko sprawnie działa.


W temacie: Wypożyczalnia samochodów - Gdańsk

30 czerwiec 2017 - 16:45

Warto zajrzeć do ogłoszeń wynajmu samochodów tutaj: https://sprzedajemy....ynajem-pojazdow Można trafić na porządną ofertę na terenie Gdańska, co jakiś czas dobrze jest sprawdzać, czy nie pojawiło się coś nowego.