Skocz do zawartości


jagoodka

Rejestracja: 29 lip 2016
Poza forum Ostatnio: wrz 04 2017 17:55
-----

Moje posty

W temacie: Szyld do sklepu.

24 czerwiec 2017 - 11:46

Trudno odpowiedzieć na pytanie bo nie wiemy o jaki sklep chodzi-a to ma znaczenie przy wyborze odpowiedniego oznakowania sklepu. Dobrze jest aby wejście rzucało się w oczy już z daleka-dlatego może litery przestrzenne-ja mam takie w swoim sklepie-w Łodzi mogę polecić firmę: http://www.apla.eu/o...ry-przestrzenne, a jeszcze lepiej jak będą podświetlane-w nocy tez wejście musi być widoczne.


W temacie: Pożyczka na chrzciny

23 marzec 2017 - 12:49

Wątpię aby cel finansowania miał jakieś znaczenie ale mogę się mylić. Nie wiem jaka kwota Cie interesuje co nie ułatwia doradzenia Tobie. Myślę, że wystarczy dobrze poczytać oferty kredytów czy pożyczek, na każdej stronie banku czy instytucji udzielającej pożyczki: https://www.euroloan...szybka-pozyczka będą takie informacje. Okres spłaty też będzie zależał od jej wysokości i pewnie szeregu innych czynników więc bez szczegółów nie doradzę.


W temacie: Jaki prezent dla dzieci

15 styczeń 2017 - 15:03

Co prawda już po świętach ale można pomysł na prezent wykorzystać podczas innych okazji. Moje dzieciaki-syn12 lat i córka 9 dostali zbiorowy prezent od wszystkich w postaci biletów na rejs do legolandu: http://www.stenaline...tyczne/legoland . Co prawda na początku byłam do tego pomysłu sceptycznie nastawiona ale później na szczęście mi się zmieniło bo okaząło się, że dzieciaki cieszyły się jak nigdy-nie sądzę, że kolejna gra na komputer czy inna zabawka sprawiłaby im tyle frajdy.


W temacie: Kantor online - ktoś korzystał?

17 listopad 2016 - 15:04

Tak ja kiedyś i to nawet wygodna opcja.


W temacie: szybka pożyczka przez internet-czy to dobry pomysł??

17 listopad 2016 - 15:03

Może zacznijmy od tego, że chyba nikt z nas nie lubi pożyczać pieniędzy czy to z banku czy z innych instytuacji czy nawet rodziny i bliskich. Niestety w życiu i taka sytuacja się może przytrafić, że trzeba się poratować taką właśnie formą. Dla mnie właśnie taka pożyczka online: http://https://www.wonga.pl/o-nas była jedynym szybkim wyjściem. Spłaciłam ją dość szybko-szybciej niż myślałam i już o niej zapomniałam także da się to zrobić bez jakiś dramatycznych sytuacji.