Skocz do zawartości


Baklazanka

Rejestracja: 11 lip 2016
Poza forum Ostatnio: cze 30 2020 11:31
-----

Moje posty

W temacie: Jak zaaranżować pokój dziecięcy?

15 kwiecień 2020 - 20:39

Jeżeli to pokój starszego dziecka to może warto pomyśleć o jakiejś ciekawszej tapecie? Np z motywem kosmosu? Tutaj: http://naklejkomania...totapety-kosmos zerknijcie sobie. Wzory mają rozmaite. Przejrzyjcie sobie. Motyw mapy świata na ścianie może być też ciekawy. 


W temacie: odzież ochronna-ile?

16 marzec 2020 - 20:31

W wielu branżach wymagania bhp są takie, że odzież i obuwie robocze jest wymagane. Na szczęście nie ma problemu żeby taką odzież nabyć. Są sklepy jak np ten https://obuwierobocz...-biale-c-9.html gdzie sprzedają różnego rodzaju obuwie robocze. Zapoznajcie się z asortymentem, znajdziecie odpowiednie do własnego zakładu. 


W temacie: Odzież robocza- kto wydaje

16 marzec 2020 - 20:15

W wielu przypadkach trzeba samemu zatroszczyć się o odpowiednią odzież i obuwie robocze. Duży wybór obuwia znajdziecie tutaj: link .  Stacjonarnie tez jest wiele sklepów z tego typu odzieżą, ale tam jest dużo drożej niż kupując online. 


W temacie: Jak urządzić gabinet lekarski?

02 marzec 2020 - 13:51

Urządzenie gabinetu to jedna sprawa,a druga to również urządzenia i narzędzia wspomagające jego pracę. Również pracę rejestracji w gabinecie. 
 
Warto też zacząć od audytu pracy rejestracji by wiedzieć w jakiej jest formie i jakie wprowadzić zmiany -  https://medidesk.pl/...racji-medidesk/
 
A co do programu zarządzającego rejestracją to polecam aplikację Medidesk. Poprawia funkcjonowanie rejestracji, łączy wszystkie kanały kontaktów, rejestruje próby połączeń, nie rozłącza pacjentów jeśli jest zajęte a trzyma ich połączenie na lini itd. Dużo to ułatwia. 

W temacie: wirtualne biuro firmy

20 styczeń 2020 - 12:28

Jeżeli zależy Wam na warszawskim adresie firmy to polecam zapoznać się z ofertą tej firmy: https://www.ale-biuro.pl/ Oferują bardzo prestiżowe adresy w centrum stolicy. Wirtualne biuro w stolicy to bardzo dobre rozwiązanie dla małych firm, które działają np zdalnie.