Skocz do zawartości


zaksiegowana

Rejestracja: 19 wrz 2013
Poza forum Ostatnio: sty 05 2021 10:54
-----

Moje posty

W temacie: kiedy moga byc odebrane alimenty od meza

05 styczeń 2021 - 10:55

Mam świetną wiadomość! Dla wszystkich tych, których z pewnych względów nie stać na usługi adwokata, polecam dni bezpłatnych porad prawnych https://bskancelaria.pl/porady-prawne-pro-bono/ z dziedzin prawa, które objęte są zakresem specjalizacji. kancelarii Ze wskazanej pomocy prawnej skorzystać mogą osoby pełnoletnie, po uprzednim umówieniu spotkania.


W temacie: Sklep medyczny

24 listopad 2020 - 13:55

Bardzo ciekawą ofertę ma https://kappa-medyczny.pl/.  Jako profesjonalny sklep medyczny posiada on  w sprzedaży m.in. wkładki ortopedyczne, ortezy kompresji dynamicznej, produkty przeciwżylakowe, sprzęt rehabilitacyjny taki jak np. przyrządy i urządzenia do ćwiczeń, masażery, piłki, taśmy czy maty. W ofercie są również środki do dezynfekcji oraz produkty pomagające zachować bezpieczeństwo w kontakcie z drugim człowiekiem, jak maseczki czy rękawiczki jednorazowe. Sklep ten zaopatruje  zarówno osoby indywidualne, jak i szpitale oraz inne instytucje.


W temacie: Szafy do przechowywania akt osobowych

02 listopad 2020 - 08:19

U mnie w pracy najlepiej sprawdzają się metalowe szafy na akta. To praktyczne i wygodne rozwiązanie sprawdzające się w każdych warunkach. To dzięki nim w biurze panuje ład i porządek a praca staje się prawdziwą przyjemnością.


W temacie: prezent

09 październik 2020 - 08:52

Moim zdaniem, doskonałym pomysłem na prezent jest skórzane etui na dokumenty. Wiele osób w portfelu nosi obecnie karty płatnicze i kredytowe zamiast pieniędzy, a także dowód osobisty czy prawo jazdy. Dlatego wygodniej jest umieszczać je wszystkie właśnie w specjalnym etui niż w portmonetce.


W temacie: Mąż – alkoholik – jak zmusić do leczenia

02 wrzesień 2020 - 07:50

Jak się okazuje, detoks to jedynie pierwszy krok ku trzeźwości. Dla Pacjentów, którzy chcą uporać się z uzależnieniem i wrócić do pełni życia Vita Libera https://vitalibera.pl/ oferuje  terapię stacjonarną i ambulatoryjną. Ośrodek prowadzi programy terapii alkoholizmu, narkomanii i uzależnienia od środków psychoaktywnych, a także uzależnienia od leków, seksu i hazardu.