Skocz do zawartości


pro3l8m

Rejestracja: 03 lip 2016
Poza forum Ostatnio: gru 30 2020 18:31
-----

Moje posty

W temacie: Jak odpowiadać na pytanie o naszą motywację do pracy?

30 grudzień 2020 - 18:32

Niestety wielu pracowników jest zdemotywowanych poprzez niskie zarobki w stosunku do swoich zadań. Sam kiedyś pracowałem w firmie, gdzie za 2 tysiące pracowałem na 3 stanowiskach na raz. Zwolniłem się gdy szef na dzień dobry nowej osobie dał dużo więcej niż mnie mimo, mniejszej ilości zadań. Później zatrudniłem się w innej firmie, tam stosowali programy motywacyjne. Z tego co wiem organizowała je dla nich firma https://i360.com.pl/ i w tej firmie czułem się znacznie lepiej. Program był tak dopasowany do naszej firmy i do naszego działu, że na prawdę chciało nam się osiągać lepsze wyniki. Możliwość gratyfikacji (bardzo atrakcyjnej) tym bardziej zachecała. Tutaj szefostwo nie żałowało na pracowników. 


W temacie: Które biuro tłumaczeń wybrać

29 grudzień 2020 - 11:06

Ja korzystam od 2 lat z pomocy biura tłumaczeń SuperTlumacz.pl i jestem bardzo zadowolony. Ostatnio nawet trafił mi się klient z Bośni i myślałem, że będę musiał z niego zrezygnować, ale pogadałem z właścicielem biura tłumaczeń i okazało się, że mają takie tłumaczenia w swojej ofercie. Przeczytałem na https://supertlumacz...enia-bosniacki/ i faktycznie także super ;) A sam klient bardzo dochodowy więc warto nawiązać współpracę po Bośniacku ;) 


W temacie: Budowa ogrodzenia – o czym należy pamiętać

29 lipiec 2020 - 17:54

My zamawialiśmy ogrodzenie betonowe Royal z Kost-Bet i jest na prawdę dobrej jakości, ładne i nowoczesne. Znajomi nam polecili. Chcieliśmy zamawiać bezpośrednio od producenta i gdy byliśmy przy okazji niedaleko ich siedziby poszliśmy sobie na ogródek wystawowy Kost-Betu zobaczyć, jak ich realizacje wyglądają na żywo. Ogrodzenie Royal wyglądało dużo lepiej niż na zdjęciach z katalogu.


W temacie: kostka brukowa

22 lipiec 2020 - 19:23

Zdecydowanie nie powinno być takich sytuacji. Zakup kostki to poważny wydatek i trzeba go przemyśleć. Jeżeli nie uwzględnią Ci reklamacji to mega słaba sytuacja ;/ Ja byłam ostrożna co, do wyboru producenta mojej kostki. Popytałam o opinie znajomych i według ich rekomendacji najlepsze opinie miała firma Kost-Bet. Czytałam o nich kiedyś i sprawdzałam ofertę. Rekomendacje znajomych utwierdziły mnie w przekonaniu, że warto zamówić od nich kostkę i tak też zrobiłam. Póki co wszystko elegancko, nic się nie wykruszyło ani nie pękło. Jestem bardzo zadowolona z wyboru.


W temacie: Ozdoby w ogrodzie

22 lipiec 2020 - 19:22

Wiesz co, ja fajną aranżację zrobiłem z kostki brukowej, która nam została. Oprócz tego dokupiłem też w Kost-Bet palisady. U nich zamawialiśmy właśnie kostkę. Znalazłem fajne inspiracje na pinterest i udało mi się stworzyć coś ciekawego. Jeśli nie masz kostki to zamów sobie u nich fajne dekoracje na https://kostbet.pl/k...i-obrzegowania/ masz też ciekawe obrzegowania.