Skocz do zawartości


Ekimek

Rejestracja: 26 sty 2016
Poza forum Ostatnio: lut 10 2016 11:55
-----

Moje posty

W temacie: Jaki samochód jest najczęściej kupowany na świecie?

08 luty 2016 - 15:13

Podobno też jedym z najpopularniejszych samochodów na świecie jest Ford Focus. Toyota kiedyś te samochody robiła naprawdę wspaniałe, teraz czegoś im brakuje - technologicznie owszem super, hybrydy i w ogóle - ale design to ten sprzed lat mnie porywał :)


W temacie: zestaw narzędzi do ogrodu na prezent

29 styczeń 2016 - 17:41

Na prezent dla mamy do ogrodu to chyba ostatnio najlepsze są wszelkie lampki LED i takie tam pierdółki. Kilka razy w roku na różną okazję można dawać takie akcesoria oświetleniowe w postaci małych figurek czy lampek - to bardzo ładnie świeci nocą i cieszy oko :)


W temacie: Jaka forma reklamy jest najskuteczniejsza ?!

29 styczeń 2016 - 17:40

Ja uważam, że pytanie jest źle postawione - co to ma oznaczać, że jedna forma reklamy ma być najlepsza dla każdego typu biznesu.

Każda branża ma swoją własną specyfikę - ulotki, to przeżytek jednakże niektóre branże opieraja sie wyłącznie o nie - bo jakoś tam działają.

Inne firmy korzystają wyłącznie z katalogów i spotkać face-2-face (najczęściej firmy, które działają w B2B).

Nie ma jednej dobrej reklamy, a to jaką my wybierzemy dla naszego biznesu zależeć będzie na pewno od: budżetu i zasięgu działania. Każdy przecież wie, że reklama radiowa czy w telewizji jest skuteczna, jednak mało którą firmę stać na taki wydatek. Internet - jest ok, ale to też zależy od specyfiki branży w jakiej działa firma.


W temacie: Wesele bez dj-a

26 styczeń 2016 - 16:14

Chyba pytanie jest źle zadane - muzyka na weselu musi być albo w postaci muzyki serwowanej przez DJ lub zatrudnić orkiestrę. Czy pytanie nie miało brzmieć: wesele bez konferansjera?

O to nie ma obaw, bo obojętnie czy wybierzemy DJ czy orkiestrę: zawsze jest tam ktoś kto prowadzi imprezę, zachęca gości do tańców i pilnuje atmosfery.


W temacie: Czy warto wybrać hosting dedykowany?

26 styczeń 2016 - 16:10

Mam dwa hostingi współdzielone - LinuxPL i Hekko, na których mam średnio odwiedzane strony i jeszcze nigdy nie było problemu z przeciążeniem, jednak ważna jest również wiedza o optymalizacji serwisu - kompresja kodu (zmniejszenie liczby zapytań), kompresja obrazów itd. Jedynym plusem, który widzę dla małej strony to kwestia uptime, który w przypadku współdzielonych hostingów często wynosi 99,7% zamiast 99,9% w skali roku.