Skocz do zawartości


roksiklok

Rejestracja: 23 lis 2015
Poza forum Ostatnio: sty 14 2016 21:27
-----

Moje posty

W temacie: leczenie w uzdrowisku

07 grudzień 2015 - 10:02

W województwie dolnośląskim okres oczekiwania jest nieco dłuższy bo trwa ponad dwa lata. Wiem doskonale ponieważ rodzice jadą już trzeci raz są zawsze bardzo zadowoleni obojętnie gdzie jadą. A wszystkim którzy poszukują może nie tyle ośrodków rehabilitacyjnych co raczej domów opieki dla swoich bliskich polecam jeden z pięciu domów opieki Olimp w Warszawie http://www.domyopiekiolimp.pl Jakiś czas temu byliśmy zmuszeni oddać tam babcie była to dla nas straszna decyzja ale z perspektywy czasu uważamy że było to świetne rozwiązanie. Babcia ma mnóstwo przyjaciół, niesamowitą opiekę, a przede wszystkim codzienne atrakcje i kontakt z ludźmi.


W temacie: Sztuczne kwiaty - czy to dobra dekoracja?

06 grudzień 2015 - 15:17

Nie jestem zwolenniczką sztucznych kwiatów, aczkolwiek bardzo lubię popularne storczyki, ale niestety mają czasem krótką swą żywotność, a później długo stoją same suche patyki i liście, u mnie nawet około roku. Więc posiadam na stanie sztuczne kwiaty storczyka, które wyglądają jak żywe, a służą mi do momentu ponownego zakwitnięcia. Jednak wszelkim innym sztucznościom mówimy NIE! Co do storczyków tez nie byłam przekonana ale trafiłam kiedyś na piękne okazy fakt, że jeden kosztował około 70 zł ale jest piękny.


W temacie: Gdzie kupuje się meble szkolne?

26 listopad 2015 - 00:48

Świetny pomysł, ja już nie mogę patrzyć jak moje dzieci noszą codziennie tak ciężkie plecaki do szkoły, u nasz w szkole nie ma niestety szafek i póki co dyrekcja nie wyraziła na to zgody. Też należę do rady rodziców i na najbliższym spotkaniu poruszę ten temat, zorganizujemy jakiś kiermasz ciasta bądź ozdób świątecznych a pieniądze przeznaczymy na ten cel. Bo inaczej nigdy się nie doprosimy, wtedy też będę poszukiwała namiarów na jakąś firmę która wykona nam szafki za jakąś przyzwoitą cenę mam nadzieję


W temacie: Laserowa korekta wzroku

23 listopad 2015 - 22:20

Pamiętajcie jednak, że to nie od lasera lecz planującego zabieg zależy jego powodzenie, dlatego dobrze sprawdźcie doświadczenie i opinie jakie zyskał sobie lekarz wykonujący. To nie chirurgia plastyczna, więc nie da się robić poprawek, poza może jedną, jeśli warunki pozwolą.
 
Moim zdaniem najlepiej skorzystać z pomocy kogoś kto już przeszedł taki zabieg, należy zapytać o wszystko a przede wszystkim o specjalistę który przeprowadzał zabieg. Jest to faktycznie bardzo ważne