Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

rozali33

Rejestracja: 31 sie 2015
Poza forum Ostatnio: wrz 16 2021 10:04
-----

Moje posty

W temacie: Medycyna estetyczna w Warszawie

14 wrzesień 2021 - 17:44

W Warszawie polecam zabiegi w Magicznej Klinice. Sama u nich byłam na botoksie i polecam wszystkim. W końcu pozbyłam się głębokich zmarszczek na twarzy. Zdecydowanie mogę powiedzieć, że wyglądam o kilkanaście lat młodziej. Skóra jest gładka i nawilżona, a dodatkowym plusem jest to, że efekty widać od razu. Więcej informacji na ten temat tutaj https://magicznaklinika.pl/.


W temacie: Jak usunąć zapach papierosów z samochodu?

09 wrzesień 2021 - 12:38

Ja też uważam, że warto wykorzystać ozonator. Takie ozonowanie powietrza to prosty i skuteczny zabieg, który trwale usuwa brzydkie zapachy. Nie maskuje, a usuwa. Do tego ma sporo innych zalet. Usuwa grzyby, bakterie, wirusy. Mamy dziś takie czasy, że osobiście uważam ozonowanie za konieczność. W domu, samochodzie i miejscu pracy.


W temacie: Zbyt wąski dojazd do działki budowlanej

09 wrzesień 2021 - 12:00

Takie problemy pojawiają się niestety często. Ludzie kupują działki "na oko", a potem okazuje się, że na takiej działce nic nie można zbudować. uważam, że każdy, kto planuje zakup działki powinien dobrze zapoznać się z tematem. Tutaj warto rzucić okiem "Działka pod budowę domu poradnik".


W temacie: Czy można odłączyć sieć CO ?

07 wrzesień 2021 - 13:11

A co chcesz zrobić alternatywnie? Bo to czymś musisz ogrzewać mieszkanie. Ogrzewanie centralne było zapewne projektowane wraz z budynkiem i ciężko stwierdzić czy w Twoim przypadku będzie możliwe zastosowanie innych źródeł ciepła. Najlepiej zwróć się do spółdzielni i poproś o plany budynku.


W temacie: Praca

07 wrzesień 2021 - 08:12

Wbrew pozorom w Polsce wciąż jest sporo ogłoszeń o pracę. Jeśli szukacie pracy dodatkowej, to może zainteresuje Was praca jako opiekun auta wynajmowanego. Trzeba podstawiać lub odstawiać samochód w dane miejsce i rozliczać się z klientem. Jeśli ktoś jest zaangażowany w pracę, to miesięcznie może zarobić aż 2 tys. zł. Więcej szczegółów jest na stronie https://beep.rent/job-offer/jelenia-gora/