Skocz do zawartości


oskarr85

Rejestracja: 22 sie 2015
Poza forum Ostatnio: maj 18 2018 15:17
-----

Moje posty

W temacie: ubezpieczenie na życie

18 maj 2018 - 15:19

Ubezpieczenie na życie pozwala zapewnić bliskim bezpieczną przyszłość, także warto o nim pomyśleć, zwłaszcza, ze składka nie jest wysoka. Na rynku jest wiele takich polis, jedne z bardziej elastycznych ma Vienna Life, tu http://www.viennalife.pl/ jest o nim trochę - składki są niskie, a przy niskiej sumie ubezpieczenia obędzie się bez badań medycznych.


W temacie: program do prowadzenia księgowości

18 maj 2018 - 09:03

Na rynku jest wiele programów do księgowości, warto wybrać taki, który jest często aktualizowany i odpowiednio rozbudowany. Sage Symfonia nada się zarówno do uproszczonej, jak i pełnej księgowości - ma wiele przydatnych funkcji, no i można go przetestować za darmo, na http://sage.com.pl jest jego demo.


W temacie: Wypożyczalnia samochodów

15 maj 2018 - 15:11

Co do tego, na co zwrócić uwagę przy wynajmie, to poza ceną i stanem auta, z pewnością także na warunki i kwestie ubezpieczenia. Warto sprawdzić Carfree, to jedna z większych wypożyczalni, wypożyczenie auta zajmuje tam kilka chwil, działają m.in. we Wrocławiu, na wynajem aut wrocław http://carfree.pl/wy...odow-wroclaw/pl można obejrzeć dostępne auta, czy je zarezerwować.

W temacie: Inwestowanie - jak zacząć ?

14 maj 2018 - 09:21

Warto zacząć od poczytania na temat interesującej nas inwestycji - wiedza jest tu niezbędna. Na początek warto zainwestować w fundusze, najlepiej w różne, aby zminimalizować ryzyko. Tutaj http://www.viennalif...forma-funduszy/ dostępna jest ciekawa platforma do inwestowania w różne fundusze, zarówno na rynku złota, czy polskich obligacji skarbowych.


W temacie: Jakie są wady i zalety hostingu VPS?

12 maj 2018 - 16:22

Serwery VPS są m.in. wydajniejsze od zwykłych hostingów, bardziej elastyczne i po prostu niezawodne, a, że koszty są niewiele większe, to jest to najbardziej odpowiednia opcja dla większości stron, zwłaszcza sklepów. Aruba VPS powinien się sprawdzić, tutaj https://www.arubaclo...ate-server.aspx można sprawdzić jego parametry - ogólnie działa bez zarzutu, jest bardzo elastyczny i prosty w obsłudze.