Skocz do zawartości


oskarr85

Rejestracja: 22 sie 2015
Poza forum Ostatnio: sty 03 2018 15:20
-----

Moje posty

W temacie: Obstawianie meczów przez internet - legalne, czy nie?

03 styczeń 2018 - 15:20

Czy obstawianie meczów przez internet jest w Polsce legalne?

 

Tak, jest to legalne, ale tylko w niektórych przypadkach. Bukmacher musi mieć odpowiednią licencję i odprowadzać podatek od wygranych, aby było to legalne. Takich bukmacherów jest kilku, ich listę znajdziesz z łatwością w sieci, tu http://www.bet-line....macherskie.html masz informacje o bonusach na jakie możesz liczyć na początku u różnych bukmacherów.


W temacie: Internetowe zakłady bukmacherskie

02 styczeń 2018 - 11:02

Większość stron z internetowymi zakładami bukmacherskimi została zablokowana. Działa jedynie kilka, tych bukmacherów, którzy mają licencję i odprowadzają podatek od wygranych. Tu http://www.bet-line....ukmacherzy.html jest ich lista - obecnie jest ich siedmiu, najpopularniejsi są chyba Forbet, Fortuna, LV Bet i Totolotek, na początek dają spore bonusy, także warto ich sprawdzić.


W temacie: jaki program księgowy?

23 grudzień 2017 - 17:43

Program ma być do firmy, czy do biura rachunkowego? Jeśli do biura, to Sage Symfonia powinien się nadać - to jeden z bardziej rozbudowanych programów rachunkowo-księgowych, dla biura w sam raz. Działa bez zarzutu, ma wiele przydatnych funkcji, najlepiej przetestować samemu, tu http://sage.com.pl/r...iura-rachunkowe można pobrać demo programu.


W temacie: wirtualne biuro firmy

18 listopad 2017 - 16:29

Wirtualne biuro może być dobrym pomysłem w przypadku jednoosobowej działalności, ale w większości firm jednak potrzebne jest prawdziwe biuro. Aby uniknąć niekorzystnej umowy, czy ograniczyć koszty wynajmu warto wcześniej się do tego przygotować - w Akademii Najemców https://akademianajemcy.pl prowadzą szkolenia, które powinny w tym pomóc, opanować podstawową wiedzę na temat najmu powierzchni biurowych.

W temacie: VPS, czy serwer dedykowany?

09 sierpień 2017 - 14:28

Jaki serwer będzie bardziej odpowiedni dla sklepu internetowego? - VPS, czy dedykowany?

 

O ile sklep nie jest nadzwyczaj popularny, to w zupełności wystarczy VPS. Jaki konkretnie to już zależy od potrzeb, ale na początek powinien wystarczyć taki w najmniejszym pakiecie - później można przejść na wyższy. Tu cal.pl/vps mają dość dobrego, a przy tym taniego VPSa - działa bez zarzutu, ma też niezłe parametry.