Skocz do zawartości


oskarr85

Rejestracja: 22 sie 2015
Poza forum Ostatnio: mar 14 2018 14:48
-----

Moje posty

W temacie: Wentylacja zimą - dlaczego jest taka ważna?

14 marzec 2018 - 14:50

Wentylacja zimą jest ważna ze względów zdrowotnych. Aby jednak nie tracić energii cieplnej warto zamontować w wentylacji rekuperator - to bardzo energooszczędne rozwiązanie. Dobre rekuperatory ma kilku producentów, choćby WANAS, centrala jest bardzo cicha, a urządzenie wygodne w obsłudze (dzięki bogatemu sterowaniu).


W temacie: Jaki rodzaj wentylacji wybrać?

13 marzec 2018 - 15:34

Zdecydowanie wentylację mechaniczną z rekuperacją, w odróżnieniu od grawitacyjnej zapewnia stałą, kontrolowaną wymianę powietrza, niezależną od warunków zewnętrznych, pozwala też ograniczyć straty energii cieplnej, zwłaszcza przy odpowiednim rekuperatorze - te marki WANAS http://www.wanas.pl powinny się sprawdzić, działają bez zarzutu, parametry maja dobre, a koszty ich eksploatacji niskie.

W temacie: Szkolenia pracowników

12 marzec 2018 - 10:26

Wiele zależy od branży, ale w wielu firmach szkolenia są nie tylko ważne, ale i nieodłączny element rozwoju. Najlepiej, aby był prowadzone przez specjalistów z danej dziedziny. W J.G.Training prowadzą trochę specjalistycznych szkoleń, warto ich sprawdzić, mają spore doświadczenie i pozytywne opinie, tutaj https://www.jgt.pl można sprawdzić jakie szkolenia obecnie realizują.

W temacie: Meble do kuchni - gotowe, czy na wymiar?

01 luty 2018 - 11:39

Do mniejszej kuchni najbardziej odpowiednie będą meble na wymiar, do większej mogą być gotowe. Wiele zależy też od możliwości finansowych - meble na wymiar są bowiem droższe, niekiedy znacznie. W Poznaniu warto zajrzeć do Kuchnie Blackart, wykonują solidne, ładne meble na wymiar, całkiem tanio, mają też gotowe - powinny nadać się do każdej kuchni.


W temacie: Polecani producenci mebli

31 styczeń 2018 - 12:28

Raczej nie patrzę na producentów, tylko na wykonanie mebli, najczęściej jednak wybieram te meble, które najbardziej mi się podobają. Bardzo ładne meble widziałem na edinos.pl, zwłaszcza stoły https://www.edinos.pl/stoly-biale - są bardzo eleganckie i wyglądają na solidne, zresztą dziesięcioletnia gwarancja powinna wystarczyć za potwierdzenie.