Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Marlene50

Rejestracja: 20 lip 2015
Poza forum Ostatnio: lip 20 2015 22:33
-----

Moje posty

W temacie: Podłoga - parkiet

20 lipiec 2015 - 22:38

Będziemy mieli u siebie remont. Jednym z priorytetów jest wymiana podłogi na nową. Myślimy o parkiecie. Metraż 58m2, do wydania tak 8000 zł maks. Co byście polecali? Iść w drewno egzotyczne, czy nie ma sensu i spokojnie coś solidnego można znaleźć też w ordzimych gatunkach?

 

Ja i moja rodzina nie mamy problemów z drewnem egzotycznym, które daje absolutnie niepowtarzalny efekt. Tak więc polecam jak najbardziej.
 


W temacie: Jakie płytki w łazience?

20 lipiec 2015 - 22:29

Skoro to jest małą łazienka, to obawiam się że koncepcja Twoje męża jest na pewno lepsza. Mała łazienka potrzebuje jasnych kolorów. Jeśli lubisz intensywne kolory, to moim zdaniem najlepiej byłoby kupić kolorowe dodatki (ręczniki, dywaniki, itd.). Ewentualnie może połóżcie szare płytki jak chce mąż, a do tego np fioletowe meble? W SKLEPBATERIE widziałam takowe.

 

powodzenia! :-)

 

 

planujemy z mezem remont łazienki. Doradzcie proszę bo wspólnie nie możemy dojść do porozumienia. Ja uparlam się na turkusowe plytki, on na szare. Ja chce do tego zolte sciany a on biale. Lazienka jest niewielka i podlozna. Co radzicie? Kto ma racje?