Skocz do zawartości


Ekspert PZU

Rejestracja: 24 mar 2015
Poza forum Ostatnio: kwi 08 2019 11:27
-----

Moje posty

W temacie: Gdzie najtaniej ubezpieczenie OC AC ?

11 marzec 2019 - 11:56

Jeśli szukacie polisy OC i AC, to ja zachęcam Was do sprawdzenia, ile zapłacicie za ubezpieczenie na https://moje.pzu.pl;) Jeśli wolicie spotkać się z agentem i porozmawiać o polisie, to na spotkanie możecie umówić się tu: https://bit.ly/2LgSQ6b :D


W temacie: odszkodowanie z PZU - pieniadze sa przed komisja ??

04 marzec 2019 - 06:20

Zabierz na wizytę u lekarza całą dokumentację medyczną z przebiegu leczenia, powiedź mu o wszystkich swoich dolegliwość, które masz po operacji. Jeśli masz dodatkowe dokumenty od innych lekarzy, również możesz je przedstawić. Lekarz zbada Cię dokładnie i przeanalizuje historie leczenia i będzie mógł wydać decyzję o tym, jak duży jest uszczerbek na zdrowiu. 


W temacie: Wypadek w pracy i ubezpieczenie PZU Plus

08 luty 2019 - 06:28

To teraz kończy mi się L4 więc złożyć zaraz po zwolnieniu, a po zabiegu za ok 1.5 roku poraz kolejny rozumie?

Tak, sprawę związaną z uszczerbkiem na zdrowiu zgłoś proszę już teraz, a zabieg zarejestruj po jego zakończeniu. W przypadku ZUS'u skontaktuj się proszę bezpośrednią z nimi. 


W temacie: Wypadek w pracy i ubezpieczenie PZU Plus

07 luty 2019 - 06:21

@Tomm
Proponuję, żebyś dokonał zgłoszenia po zakończonym l4. Dzięki temu będziesz miał pełną dokumentacją medyczną, poza wspomnianym zabiegiem. Zabieg też możesz zgłosić, a do sprawy powrócimy po zakończeniu leczenia. Nie musisz przejmować się czasem oczekiwania, ponieważ czas dokonanie zgłoszenia z polisy na życie wynosi 3 lata. 


W temacie: Ubezpieczenie OC oraz AC

05 luty 2019 - 06:51

@bummer
Zachęcam do sprawdzenia naszej propozycji. Zakres ubezpieczenia i jego koszt ustalisz na stronie - https://moje.pzu.pl/ :)