Skocz do zawartości


Ekspert PZU

Rejestracja: 24 mar 2015
Poza forum Ostatnio: lis 28 2020 11:25
-----

Moje posty

W temacie: Ile kosztuje ubezpieczenie nowego samochodu?

27 listopad 2020 - 10:54

Przy wyborze ubezpieczenia warto postawić na sprawdzoną firmę, żeby w razie szkody, nie było problemów. Proponuję sprawdzić ofertę w PZU. Możesz samodzielnie obliczyć wysokość składki, a jeśli oferta będzie dla Ciebie OK, możesz od razu kupić polisę online. Cenę poznasz w ciągu kilku minut w serwisie moje.pzu.pl :) 


W temacie: Urlop okolicznościowy z powodu śmierci teścia lub teściowej - wniosek

29 czerwiec 2020 - 08:49

Witam Ja mam takie pytanie bo zmarł Mi Teść i jestem ciekawy czy mi przysługują jakieś pieniądze z pracy jak tak to jaka to kwota? Jestem ubezpieczony w firmie i mam także dodatkowe ubezpieczenie

Skontaktuj się z osobą, która obsłluguje polisy grupowe w Twojej firmie lub sam przejrzyj warunki i zakres swojej umowy - tam będzie informacja. Jeśli masz polisę grupową w PZU, to obejmuje ona wypłatę świadczenia w przypadku śmierci teściów. 


W temacie: Odszkodowanie za operację w PZU

22 czerwiec 2020 - 13:29

Witam .Mam takie pytanie czy jeśli podczas jednej operacji była usunięta macica i jajowód to wypłata odszkodowania (pakiet grupowy p plus) jest jedna za całą operację czy osobno za każdy organ? 

Wszystko zależy od warunków umowy grupowego ubezpieczenia oraz dokumentacji medycznej. Najlepiej jest w takiej sytuacji zgłosić sprawę do PZU. Nasi specjaliści przeanalizują ją i otrzymasz oficjalną decyzję dotyczącą wypłaty świadczenia. Zgłoszenia możesz dokonać w serwisie moje.pzu.pl lub dzwoniąc pod numer 801 102 102 


W temacie: Odszkodowanie za operację w PZU

29 kwiecień 2020 - 13:14

Czy należy się odszkodowanie z PZU za usunięcie gangliona

Małgorzato, wypłata świadczenia/odszkodowania zależy od rodzaju ubezpieczenia, które posiadasz oraz warunków, na jakich zostało zawarte. Proponuję, abyś sprawdziła to w swojej umowie, albo skontaktowała się z PZU :) 


W temacie: Grupowe ubezpieczenie na życie w zakładzie pracy

17 kwiecień 2020 - 08:20

czy za zmarłego brata przysługuje odszkodowanie z polisy zbiorowej

W większości polis grupowych na życie, można orzymać świadczenie z tytułu śmierci męża/żony/partnera życiowego, rodziców czy teściów. Na pewno taka informacja będzie w Twojej umowie. Sprawdź swoją polisę lub zadzwoń do firmy, w której masz ubezpieczenie :)