Skocz do zawartości


pomocna

Rejestracja: 11 lut 2015
Poza forum Ostatnio: wczoraj, 22:20
-----

Moje posty

W temacie: Koronawirus objawy

wczoraj, 22:23

Objawy jak grypa dlatego można pomylić. Sprawa nie prosta bo nie każdy przecież na życzenie ma wykonany test. Wiecie, że MZ taki test dla jednej osoby kosztuje 450 zł? a wykonują tysiące dziennie. Nie ma się co dziwić może, że oszczędzają. Ale są przypadki gdzie w ten sposób zagrażają zdrowiu i życiu. Na szczęście czytałam na http://kontrakoronawirus.pl/ o akcji gdzie test można już wykonać prywatnie. W kilku miastach Polski, nie wychodząc z domu. Koszt 500 zł. Fundacja Cel - oni się tym zajmują nie tylko udostępniają te testy, zbierają też fundusze na walkę z pandemią. Warto wspomóc. 


W temacie: Gdzie kupić systemy alarmowe?

31 marzec 2020 - 18:13

W województwie zachodniopomorskim warto zapoznać się z ofertą firmy https://zcz.szczecin.pl/ w zakresie systemów alarmowych czy monitoringu. Mają duże doświadczenie i zajmują się kompleksową obsługą firm, właścicieli domów czy nieruchomości. Wykorzystują najlepsze, niezawodne urządzenia, dobór poprzedzają wizją lokalną, szczegółową wycenę również sporządzają. 


W temacie: sklep z artykułami dla stolarzy

30 marzec 2020 - 18:36

Maszyny stolarskie do zakładu kupujemy od Winter Holztechnik. Piły, wiertarki, strugarki jak te https://winter-holzt...onne-strugarki/ . To najlepszy producent, ich maszyny dzięki wysokiej jakości materiałów z jakich powstają, zapewniają długą eksploatację, znacznie usprawniają pracę zakładu. Mają pod Poznaniem punkt serwisowy, świadczą usługi naprawcze zarówno w trakcie gwarancji jak i po jej upływie. 


W temacie: VoIP – co to takiego i czy się opłaca?

25 marzec 2020 - 21:37

Zgadzam się, że Voip pozwala generować spore oszczędności na połączeniach. Tak samo jak zakup wirtualnej centrali telefonicznej. Coraz bardziej popularne rozwiązanie. Jakie korzyści niesie voip dla firm? Zobaczcie na https://focustelecom...irmie-korzysci/ . Warto się zapoznać z tymi informacjami jeśli nie macie jeszcze takiej centrali i nie korzystacie z Voip. Z dostawców polecam na pewno Focus Telecom. Wirtualna centrala Voip od tego dostawcy to między innymi możliwość wykonywania znacznie większej liczby połączeń w jednym czasie, możliwość ustawiania zapowiedzi głosowych IVR, uzyskanie niezależności od lokalizacji. 


W temacie: Szkolenia sprzedażowe - czego uczą?

25 marzec 2020 - 11:26

Szkolenia sprzedażowe jak najbardziej, ale jeśli odbywają się bezpośrednio w kontakcie z klientem to polecam jeszcze z obsługa klienta szkolenie, szczególnie takie https://szkolenia-em...bsluga-klienta/ . Ciekawe, wciągające, bardzo dobrze prowadzone. Firma na indywidualne zlecenie klienta takie szkolenie może zorganizować, dla minimum 6-8 pracowników. Trwa 8 godzin, kończy się testem wiedzy. Można się nauczyć jak panować w rozmowach z klientami nad emocjami, jak odróżniać typy rozmówców, nie ulegać presji, być asertywnym. Poruszane są też kwestie rozmów z klientami niepełnosprawnymi, wiem że wielu pracowników nie ma takiego przygotowania a takie sytuacje się zdarzają.