Skocz do zawartości


pomocna

Rejestracja: 11 lut 2015
Poza forum Ostatnio: mar 31 2021 16:19
-----

Moje posty

W temacie: Poprawienie stanu zdrowia

27 marzec 2021 - 23:48

A ja czytałam ostatnio artykuł o przeszczepieniach mikrobioty jelitowej. Teraz mnóstwo osób ma problemy z jelitami, takie zabiegi mogą być ogromną szansą na wyleczenie dla takich osób. Zobaczcie na stronie https://human-biome.com/- można zostać dawcą do takich przeszczepień. A zabiegi są wykonywane obecnie głównie w przypadku zakażeń bakterią Clostridioides difficile i dają 90% skuteczności wyleczenia. 


W temacie: Szklane ściany i wytrzymałość ogniowa

20 marzec 2021 - 18:57

Wszystko zależy od tego na jakie szkło się zdecydujemy w takiej ściance. Są takie które wykazują wysoką odporność ogniową, są odpowiednio droższe ale w dużych biurach warto podjąć taką inwestycję. Zobaczcie na ofertę firmy Glass System, oni zajmują się dostarczaniem oryginalnych rozwiązań, szczególnie systemów ścian szklanych, drzwi. Wysoka jakość wykonania, trwałe rozwiązania i rozsądne ceny. 


W temacie: Przybywa zaległych płatności i niesolidnych dłużników

13 marzec 2021 - 21:42

To prawda, dlatego warto ostrożnie zawierać współpracę z nowymi klientami. Dzięki temu, że mamy krajowy rejestr dłużników https://www.big.pl/b...-rejestr-dlugowmożemy wcześniej sprawdzić na ile klient jest wiarygodny i uczciwy. Dzięki współpracy z BIG możemy pobrać raport w celu oszacowania ryzyka finansowego, związanego ze współpracą zarówno z nowym jak i obecnym kontrahentem.


W temacie: Implanty zębowe w Łodzi

08 marzec 2021 - 20:15

To nie te czasy żeby bolało u stomatologa. Nawet wszczepianie implantów można uznać za bezstresowe. W Łodzi tylko w http://www.medycynaistomatologia.pl/. Robią też licówki, pełną metamorfozę uśmiechu od leczenia ubytków po korekty kształtu, korony, licówki właśnie i implanty. Posiadają długoletnie doświadczenie, przed leczeniem dowiesz się wszystkiego na temat planowanych zabiegów, kosztów, czasu jaki jest potrzebny.


W temacie: Masz do spłacenia dług? Sprawdź czy już się nie przedawnił

19 luty 2021 - 20:48

Oczywiście, że dług może się przedawnić po upływie określonego terminu o ile nie wydarzyło się nic co zgodnie z przepisami prawa przerywa bieg przedawnienia. Wszystkie informacje na ten temat znajdziecie na https://www.big.pl/b...-warto-wiedziec. Podstawowy termin przedawnienia wynosi dokładnie sześć lat, są jednak roszczenia gdzie ten czas jest odpowiednio krótszy. Po upływie tego terminu koniecznie jest podniesienie zarzutu przedawnienia na drodze postępowania cywilnego. Warto jednak dodać, że przedawniony dług to wciąż dług i może z odpowiednim oznakowaniem być przechowywany w Rejestrze Dłużników BIG. O takim długu może się dowiedzieć bank przy okazji rozpatrywania wniosku o ewentualny kredyt.