Skocz do zawartości


jakubdab

Rejestracja: 30 sty 2013
Poza forum Ostatnio: lip 15 2013 09:36
-----

Moje posty

W temacie: VAT na kawę i herbatę

24 maj 2013 - 13:04

Niestety kawosze pocierpią, ta i inna zmiana opisana w poniższym artykule, dla zainteresowanych ;)http://bizrun.pl/fin...wietnia-2013-r/

W temacie: Umowy śmieciowe

24 maj 2013 - 12:57

W artykule przeczytałem:"W pierwszej grupie znajdują się umowy o dzieło, zlecenie oraz umowa agencyjna. W drugiej natomiast np. umowy o współpracy – wyjaśnia Karol Lankamer, ekspert z Pogotowia Kadrowego, współpracującego z Eduself.pl.- Na pograniczu obu tych grup znajdują się z kolei kontrakty menedżerskie, które z jednej strony nie doczekały się odrębnej regulacji, z drugiej zaś – jako umowy o świadczenie usług nieuregulowane innymi przepisami – podlegają przepisom dotyczącym umów zleceń."O co chodzi z tą regulacją kontraktów menadżerskich?

W temacie: Obowiązek płacenia VATu od nieważnych umów

22 maj 2013 - 10:25

Obowiązek płacenia VATu od nieważnych umów skutecznie utrudnia życie polskim przedsiębiorcom, co o tym sądzicie? Najgorsze jest to, że fiskus, dzięki ustawie o podatku od towarów i usług, może zakwestionować próbę odliczenia podatku z faktur związanych z taką umową.Jak zapatrujecie się na ten problem?

artykuł związany tematycznie - co sądzicie?http://finanse.wp.pl...l?ticaid=110a1b

W temacie: System motywacji pracownika

29 kwiecień 2013 - 10:34

plusem tych szkoleń jest przede wszystkim fakt, że może się Pani szolić SAMA w dowolnie wybranym przez Pania momencie , bo odpala je sobie Pani na przykłąd w telefonie komórkowym czy na laptopie;) A są one moim zdaniem dobrym rozwiązaniem, gdy cały zespół w nich uczestniczy i kończy się to ciekawą dyskusją. Tylko szkoda, że Pani pracodawca nie inwestuje w zespół. Dla mnie takie działania to podstawa zabudowania DOBREGO I ZAUFANEGO zespołu.

W temacie: System motywacji pracownika

23 kwiecień 2013 - 13:12

a jakby nie była Pani zmuszona "tarabanić się" i tracić swoją niedzielę na szkolenie, a zostałoby dla Pani opłacone szkolenie internetowe, z którego korzystałaby Pani kiedy i gdzie Pani by sama zdecydowała?