Skocz do zawartości


Bianka

Rejestracja: 11 mar 2012
Poza forum Ostatnio: mar 15 2012 15:11
-----

Moje posty

W temacie: kredyt odnawialny, księgowanie

15 marzec 2012 - 15:05

To nie faktoring, chociaż coś bardzo podobnego. Dostaję na konto walutowe 100% kwoty faktury, a nie na przykład 90% jak jest prawidłowo przy faktoringu. Bankowiec powiedział, że ten kredyt jest też znacznie tańszy od faktoringu. Ma ktoś jeszcze jakiś pomysł co to może być za dziwoląg kredytowy?

W temacie: Nieodebrane wynagrodzenie

14 marzec 2012 - 14:16

Pomyliłam się wcześniej. Sprawdziłam i jednak mam KW podpisane, że odebrał w styczniu za grudzień. W styczniu jeszcze był i pracował. A z tego co wiem to policja już też go teraz szuka. A wypłata leży, czeka i kwitnie.

W temacie: Nieodebrane wynagrodzenie

14 marzec 2012 - 13:24

no właśnie! tego człowieka nie ma w domu, nie odbiera telefonów, z jego synem też nie można się skontaktować (nie odbiera telefonów), sąsiedzi nic nie wiedzą co się mogło stać (dawno gościa nie wiedzieli). Szkoda, bo bardzo się cieszył, że dostał u nas pracę, że trochę mu zostało do ememrytury i że będzie mógł sobie u nas tę resztę dopracować. Zadaliśmy sobie trochę trudu, żeby go odszukać, ale nie wiemy co dalej... Oczywiście został zwolniony z tytułu porzucenia pracy, ale mamy wątpliwości, bo jak ktoś się po kasę nie zglasza, to nie ma innego wyjścia moim zdaniem, tylko musiało mu się coś stać....

W temacie: kredyt odnawialny, księgowanie

14 marzec 2012 - 13:08

Mam pieniążki za sprzedaż zaraz jak tylko okażę bankowi fakturę sprzedaży. Kontrahent ma wydłużony termin do 90 dni. Wygląda jak faktoring. Ale ta usługa została przez bank nazwana: "kredyt odnawialny". Slowo daję! Ale to jest racja z tym faktoringiem - muszę to przemyśleć!

W temacie: Nieodebrane wynagrodzenie

14 marzec 2012 - 12:31

Dziękuję bardzo