Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Luzy

Rejestracja: 31 mar 2021
Poza forum Ostatnio: wrz 15 2021 14:56
-----

Moje posty

W temacie: jakie biurko?

15 wrzesień 2021 - 14:54

Ja ze względu na bóle kręgosłupa i dość siedzenia w jednej pozycji przez 8 czasami dłużej, postanowiłem zainwestować w biurko regulowane elektrycznie Comfort. https://pokochajswoj...pracy-stojacej/ Muszę powiedzieć, że po kilku miesiącach użytkowania mój kręgosłup czuje ulgę;), że nie jest tak obciążony pracując na stojąco. Jak siedzę to blat jest w końcu na odpowiedniej pozycji do mojego wzrostu. Jest to mega wygodne bo mam zapisane ustawienia wysokości w panelu sterującym, więc tylko naciskam i od razu mam na odpowiedniej wysokości:) 


W temacie: Krzesło obrotowe - jakie wybrać?

13 wrzesień 2021 - 14:37

Ja korzystam od kilku miesięcy z fotela biurowego Kulik System Elegance https://pokochajswoj...hory-kregoslup/ze względu na chory kręgosłup. Fotel wymusza na mnie prawidłową postawę nie da się siedzieć źle na tym fotelu ;) . To skutkuje tym, że nie mam takich bólów pleców jak wcześniej, czuje ulgę. Fotel jest doskonale dopasowany do mojej sylwetki (mam 176cm i ważę ok 74kg), dzięki temu komfort pracy (w porównaniu do zwykłego fotela z marketu) jest niesamowity :) .


W temacie: Meble biurowe narzędziem pracy

13 wrzesień 2021 - 14:14

Ja do wyposażenia mojego home office ze względu na problemy kręgosłupem w odcinku lędźwiowym zakupiłem w sklepie https://pokochajswojkregoslup.pl/w fotel ortopedyczny Elegance (bo ma certyfikat medyczny) i biurko regulowane elektrycznie Premium. Po kilku miesiącach użytkowania mogę powiedzieć, że bóle kręgosłupa zostały mocno zniwelowane, a komfort pracy poprzez wygodny fotel i to że mogę dostosować sobie wysokość blatu jest zupełnie na innym poziomie niż poprzednio :). Dodatkowo mogę pracować na stojąco co przy wielu godzinach pracy daje możliwość ruchu, odciąża mój kręgosłup i uwalania od przykucia do fotela ;) . 


W temacie: jakie biurko?

31 marzec 2021 - 11:46

Osobiście polecam Ci to biurko elektryczne, przede wszystkim jest stabilne nawet jak jest mocno dociążone, zapisywanie pozycji przyspiesza regulację i  jest długa gwarancja 5 lat. Jest możliwość doboru koloru blatu , stelaża i rozmiaru.


W temacie: Zakup mebli do biura - porady

31 marzec 2021 - 11:42

Z doświadczenia pracując regularnie przed komputerem polecam Ci :)  zainwestować w zdrowy fotel ergonomiczny i biurko regulowane elektrycznie dzięki temu będzie mógł szybko zmienić swoją pozycję. Jest gigantyczna zmiana jeśli chodzi o wygodę i pozbycie się różnych bólów karku, pleców..