Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Luzy

Rejestracja: 31 mar 2021
Poza forum Ostatnio: mar 31 2021 11:41
-----

Moje posty

W temacie: jakie biurko?

31 marzec 2021 - 11:46

Osobiście polecam Ci to biurko elektryczne, przede wszystkim jest stabilne nawet jak jest mocno dociążone, zapisywanie pozycji przyspiesza regulację i  jest długa gwarancja 5 lat. Jest możliwość doboru koloru blatu , stelaża i rozmiaru.


W temacie: Zakup mebli do biura - porady

31 marzec 2021 - 11:42

Z doświadczenia pracując regularnie przed komputerem polecam Ci :)  zainwestować w zdrowy fotel ergonomiczny i biurko regulowane elektrycznie dzięki temu będzie mógł szybko zmienić swoją pozycję. Jest gigantyczna zmiana jeśli chodzi o wygodę i pozbycie się różnych bólów karku, pleców..


W temacie: Organizacja biura

31 marzec 2021 - 11:37

Dla mnie podstawą sprawą jest wygodna praca przed komputerem, która nie będzie powodował bólów kręgosłupa. Dlatego polecam Ci dobrać odpowiedni dla siebie fotel ergonomiczny dostosowany pod Twój wzrost do tego biurko regulowane elektrycznie, dzięki czemu można szybko wstać i pracować na stojąco (fajnym patentem jest stepper bo można sobie chodzić pracując) do tego ramie na monitor żeby był na odpowiedniej wysokości i zobaczysz gigantyczną różnice w komforcie codziennej pracy :) Tu mają fajne fotele ergonomiczne i biurka elektryczne


W temacie: Ból pleców

31 marzec 2021 - 11:30

Jak są już bóle pleców a pracujesz przed komputerem to najlepszym rozwiązaniem jest zdrowy fotel ergonomiczny w połączniu z biurkiem regulowanym elektrycznie żeby raz na godzinę zmienić pozycję z siedzącej na stojącą to znacznie odciąży kręgosłup (oczywiście jak jest to ciągły ból to warto iść do dobrego fizjoterapeuty). Zdrowe fotele biurowe z funkcją rehabilitacyjną i biurka znajdziesz tutaj: https://pokochajswojkregoslup.pl/


W temacie: Krzesło i biurko do pracy

31 marzec 2021 - 11:25

Cześć :)  jeśli masz już bóle kręgosłupa to koniecznie polecam Ci, żeby krzesło ergonomiczne miało również funkcje rehabilitacyjną co w połączeniu ze zmianą pozycji z siedzącej na stojącą da Ci fajny rezultaty. Biurka elektryczne i krzesła z robione pod wzrost, które są produktami medycznymi znajdziesz klikając tutaj: https://pokochajswojkregoslup.pl/   Na stronie są wideo poradniki i recenzje krzeseł i biurek co ułatwia znacznie wybór :)