Skocz do zawartości


gerber

Rejestracja: 24 wrz 2014
Poza forum Ostatnio: maj 07 2019 18:36
-----

Moje posty

W temacie: Naprawa bezgotówkowa po kolizji

07 maj 2019 - 18:40

I to jest właśnie ten plus bezgotówkowych napraw  ;) Niech się warsztat i ubezpieczyciel sami rozliczają, po co się do tego mieszać  :P Zresztą teraz naprawy bezgotówkowe są coraz popularniejsze, bo i to rozwiązanie jest wygodne. Moim zdaniem jak naprawiać wóz, to tylko bezgotówkowo.


W temacie: Czyszczenie wnętrza auta

06 kwiecień 2019 - 13:30

Polecam firmę z Warszawy gdzie wykonują pranie tapicerki samochodowej.  Zakład polecił mi kiedyś brat, mają dobre ceny, a prałem tam dwa auta. Swoje i żony. Zona była zadowolona, a to bezcenne.


W temacie: samochody

03 kwiecień 2019 - 23:33

Nowe Mazdy są świetne :) A już szczególnie te nowa Mazda6 mi wpadła w oko. Myślę o tym, by ją wziąć w leasing. Byłem już z trzy razy na jazdach testowych u dealera w Białymstoku.  Za każdym razem coraz trudniej wysiadać ;) Jeśli ktoś nie wie, o którym modelu mówię, to zostawiam link: https://bialystok.ma...ele/nowa-mazda6


W temacie: Przyciemnianie szyb w samochodzie – przepisy na rok 2018

03 kwiecień 2019 - 15:20

Moim zdaniem samochód z przyciemnionymi szybami wygląda po prostu bardziej elegancko. Mam czarne Audi i również przyciemnione szyby. Tylna i boczne z tyłu. Usługę wykonywał serwis przyciemniający szyby samochodowe z Białegostoku. Uważam, że zrobili kawał dobrej roboty. Folia trzyma się dobrze, normy są spełnione, więc nikt się przyczepić nie może. 


W temacie: Jak zarejestrować samochód kupiony w Polsce

28 wrzesień 2018 - 23:06

Nie jest to może jakieś mega skomplikowane, ale faktycznie, jeśli ktoś nie rejestrował jeszcze samochodu, to może mieć pewne wątpliwości ;) Ale poradników opisujących wszystko krok po kroku nie brakuje. Tu jest bardzo fajnie wszystko opisane: https://www.mazda.wa...hodu-uzywanego/