Skocz do zawartości


MaciejKrk

Rejestracja: 04 sie 2020
Poza forum Ostatnio: sie 04 2020 15:26
-----

Moje posty

W temacie: Tanie wysyłanie paczek do klientów

04 sierpień 2020 - 15:01

Witajcie. 

Ja także chciałem Wszystkich przestrzec przed brokerem pogotowiepaczkowe.pl

Wysłałem za ich pośrednictwem kilka paczek, zapłaciłem 580 zł za wszystko.  

Po miesiącu dostałem fakturę na maila z dopłatą 250 zł za "nie standard".

 

Na moją prośbę o podanie informacji z czego wynika dopłata nie otrzymałem wyjaśnienia i za każdym razem musiałem wypełniać ich chory formularz kontaktowy na ich stronie.

 

Po dwumiesięcznej wymianie korespondencji i dalszym brakiem konkretnej odpowiedzi za co konkretnie jest dopłata sprawa ucichał aż dostałem wezwanie przedsądowe od firmy TT system gdzie nie było żadnej informacji o jakimkolwiek pełnomocnictwu w tej sprawie. 

Po mojej weryfikacji firmy TT w necie i w ceidg wyszło że firma zajmuje się lawetami, wiec pismo potraktowałem jako próbę wyłudzenia.

 

Niestety wczoraj odebrałem pismo z sądu z nakazem zapłaty do Pani Patrycji właścicielki miedzy innymi pogotowia. Po rozmowie z moim adwokatem stwierdziliśmy że dalsze procesowanie dla małej kwoty nie ma sensu ekonomicznego. 

 

Tak więc miało być tanio bo 580 zł za usługę a skończyło się dodatkowymi 500 stówkami :(

Nie o kasę tu chodzi a o wydojenie bez skrupułów ile wejdzie z klienta. Z tego co tu widzę ta firma ma takie praktyki, niska cena żeby złapać Klienta a później marżę odrobić w inny sposób.

 

Pragnę innych przestrzec przed współpracą z tą firmą, naprawdę dołóżcie kilka złotych i omijajcie tą firmę....korzystam z różnych brokerów od kilku ale takiego czegoś nigdy nie spotkałem.

 

Poniżej inne serwisy które do nich należą, polecam omijać.

 

e-speedpak.net
e-podajdalej.com.pl
pogotowiepaczkowe.pl
flypak.pl
pogotowiepaletowe.pl/

 

Pozdrawiam,

Maciej