Skocz do zawartości


Kasik86

Rejestracja: 19 sie 2014
Poza forum Ostatnio: sty 31 2017 21:19
-----

Moje posty

W temacie: opieka nad dzieckiem gdy matka jest w szpi...

31 styczeń 2017 - 21:23

Jeśli to wasze dziecko, a zakładam, że tak :) To musisz złożyć wniosek u pracodawcy, najlepiej wziąć jakiś papierek ze szpitala, potwierdzający że żona tam będzie jakiś czas przebywać. Pytanie też czy dziecko chodzi do szkoły, bo jak tak to może wystarczy wyjść wcześniej z pracy by je odebrać? A jeśli szuakcie fajnych informacji dla rodziców, to polecam blogi parentingowe typu  http://www.olomanolo.pl/wyprawka-dla-malucha-pink-more/


W temacie: Ile kosztuje budowa szamba???

24 styczeń 2017 - 14:56

Ciężki wybór, bo teraz jest naprawdę szeroka oferta na rynku. Ja chyba jednak też myślałabym o przydomowej oczyszczalni ścieków. No i pomyśl koniecznie o przepychaczu do kanalizacji np. od http://rafnar.pl/ :)


W temacie: Zalety i wady okien w dachu

13 styczeń 2017 - 17:43

Fajne są takie okna tylko też trzeba je umieć dobrze umieścić aby był odpowiedni przewiew pomieszczenia. A co powiecie na takie okna pasywne z krakowa - http://naszeokna.com/ ?


W temacie: Jaki prezent dla dzieci

12 styczeń 2017 - 20:05

Słuchajcie a może jakiś weekendowy wypad jak będzie cieplej? Ciekawe pomysły znajdziecie na blogach np. http://www.fashionsi...m-gory-szczyrk/ , a taki wspólnie spędzony czas jest bezcenny :) 


W temacie: Jaka jest dobra alternatywa dla lokaty bankowej?

28 grudzień 2016 - 18:59

Alternatyw jest sporo, chociażby wspomniane fundusze, tyle że te alternatywy wiążą się często ze znacznym ryzykiem, szczególnie gdy nie mamy wiedzy i doświadczenia. Wówczas lepiej rozejrzeć się za lokatą typu http://www.ideabank....lokat-bankowych , albo zacząć dokształcać się na jakiś kursach, szkoleniach etc. :)