Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

fabiola

Rejestracja: 22 kwi 2020
Poza forum Ostatnio: lip 21 2021 15:26
-----

Moje posty

W temacie: W co warto inwestować ?

21 lipiec 2021 - 15:23

Osobiście uważam, że w dzisiejszych czasach najlepiej jest inwestować w kruszce takie jak złoto czy srebro

No nie wiem, waluty obce są też fajne. A jeśli o mnie chodzi, to zdecydowanie powiedziałabym, że warto zainwestować w siebie. Na początek przydadzą się takie https://www.akademia...ny-wyglad-brwi/ ciekawe wpisy.


W temacie: Wakacje z 5 latkiem

21 lipiec 2021 - 15:13

W zeszły weekend pojechaliśmy z mężem i naszym pięcioletnim synkiem do poznańskiego zoo. Z uwag na dużą odległość zdecydowaliśmy się na nocleg i powrót następnego dnia. Nocowaliśmy w Expolis Residence - to fantastyczne miejsce w świetnej cenie o bardzo wysokim standardzie. Polecam!

Fajna przygoda. My ruszamy w sierpniu i na pewno będziemy musieli się zastanowić ogólnie, jak wygląda to wszystko. Taki https://colibro.eu/ sklep też będziemy mieli do odwiedzenia. Okazuje się, że nasza spacerówka do niczego się już nie nadaje.


W temacie: Okulary do komputera

21 lipiec 2021 - 15:05

Doskonałej jakości okulary do pracy przy komputerze znalazłem u optyka

Ja tam uważam, że nie ma to jak lekarz odpowiedni, ale zrobicie, co uważacie za słuszne. A skoro o tym mowa, to powiedzcie proszę, co powiecie na coś takiego jak leczenie lumbago? Czy wiecie, jak to się robi? Ja właśnie o tym czytam tutaj https://123zdrowie.p...ak-to-wyleczyc/ .


W temacie: Dom czy mieszkanie

21 lipiec 2021 - 14:55Dom, to jednak dom. Mieszkanie w 4 ścianach jest z czasem uciążliwe.

Ja mam podobne zdanie. Możecie się ze mną nie zgodzić, ale jednak uważam, że wygoda przede wszystkim, a mieszkanie to zawsze dzielenie się czymś z kimś, chociażby przestrzenią korytarza. I dlatego wolę się budować. Co prawda elementy składowe takie jak malowanie elewacji trochę wyniosą, ale się tym nie martwię.


W temacie: Zdrowe odżywianie - warto?

21 lipiec 2021 - 14:45

Jeśli chcemy zminimalizować ryzyko różnych chorób i zapewnić sobie dobre samopoczucie, to zdrowe odżywianie to podstawa.

 

Oczywiście! To właśnie miałam napisać. A jeśli ktoś ogólnie nie ma pojęcia, co zrobić, jak gotować zdrowo, to można śmiało takie https://justdoeatcatering.com.pl/ diety wykorzystać. One są przygotowane przede wszystkim dla nas i dla naszego zdrowia.