Skocz do zawartości


bakarat

Rejestracja: 29 lip 2014
Poza forum Ostatnio: lut 20 2020 22:23
-----

Moje posty

W temacie: Firma w Anglii - rejestracja i dostępne formy prawne

20 luty 2020 - 22:23

Fair Accountancy pomaga w rejestracji firmy w UK. Oni też zajmują się doradztwem biznesowym i obsługą księgową. Tutaj  http://www.fairaccountancy.co.uk jest ich strona. Plusem jest też to, że prowadzą bloga, gdzie można się sporo dowiedzieć. Taka profesjonalna pomoc jest bardzo ważne, aby zawsze wszystko było dopięte na ostatni guzik. 


W temacie: Ryczałt od przychodów ewidencjonowanych w 2020 r.

20 luty 2020 - 22:19

Czytam, czytam i nie widzę na jaki rachunek czy mikrorachunek mam wpłacić podatek ryczałtu ewidencjonowanego.

Na mikrorachunek 


W temacie: FIRMA W UK DZIAŁALNOŚĆ W POLSCE

17 luty 2020 - 22:07

Ten temat najlepiej przedyskutować z profesjonalistami. Nie każdą działalność opłaca się bowiem prowadzić w UK. To biuro księgowe http://www.fairaccountancy.co.uk oferuje nie tylko pomoc w rejestracji spółki w Anglii, ale również doradztwo biznesowe. Myślę, że warto zawsze rozważyć wszystkie za i przeciw i dopiero na tym etapie podjąć ostateczną decyzję. Współpraca już po założeniu firmy z takim biurem daje wiele korzyści. 


W temacie: samochód za gotówkę czy leasing

13 luty 2020 - 17:48

Chyba każdy ma taki dylemat, gdy kupuje auto do firmy. Tutaj https://e-wyszogrod....-firmowa/731641 warto sobie zerknąć i poczytać o różnych sposobach finansowania i wybrać taki, który okaże się dla nas najlepszy i najbardziej opłacalny. Zdaje sobie sprawę z tego, że nie każdy posiada odpowiednią ilość gotówki. Jest to jednak bardzo duże obciążenie. 


W temacie: Wypowiedzenie a okres ochronny

10 luty 2020 - 00:04

Podobno jakieś mają być zmiany w tej kwestii. Póki co warto poczytać sobie tutaj https://zycieseniora...rzed-emerytura/ właśnie na temat okresu ochronnego przed emeryturą. Pracownicy często nie wiedzą jakie im prawa przysługują. Warto zgłębiać tą wiedzę, aby nie ulegać nieuczciwym pracodawcom. Trzeba też wiedzieć co należy zrobić, jeśli otrzymamy wypowiedzenie.