Skocz do zawartości


bakarat

Rejestracja: 29 lip 2014
Poza forum Ostatnio: wczoraj, 23:20
-----

Moje posty

W temacie: Prosta Spółka Akcyjna (PSA) - nowy rodzaj spółki kapitałowej od 2020 r.

wczoraj, 22:57

W grudniu wybieram się właśnie na to szkolenie http://spolka-w-orga...spolka-akcyjna/ (bo rozumiem, że o nim piszesz). Program mnie zainteresował.Myślę, że wiele osób zdecyduje się na taki krok.Od lat się mówiło o takim rozwiązaniu i wreszcie jest!


W temacie: Zgoda na przetwarzanie danych osobowych zgodna z RODO 2018

22 sierpień 2019 - 19:58

Od maja zmieniło się aż 160 ustaw w związku z tym, że weszły w życie przepisy dostosowujące ustawodawstwo krajowe do RODO. Z tym tematem trzeba być na bieżąco, żeby nie narazić się na kary. Należy wciąż się uczyć. Dobrze, że kancelaria Klisz ma szkolenie z tych zmian i nie trzeba ich samodzielnie analizować. Jak ktoś potrzebuje namiar, to tutaj https://www.spolka-w...rodo-szkolenie/ jest harmonogram, 


W temacie: Wyposażenie biura?

14 sierpień 2019 - 21:43

Sama zamiana aranżacji raczej nie pomoże. Trzeba niejednokrotnie postawić na rozwiązania fit out . Total Sec z Warszawy ma w swojej ofercie takie kompleksowe remonty. Warto zastanowić się nad takim rozwiązaniem. Można dzięki temu przystosować biuro do konkretnych oczekiwań.


W temacie: Dobudowa niewielkiego tarasu.

13 sierpień 2019 - 21:51

Takie pergole http://www.pergoletarasowe.com.pl też ciekawie się prezentują. Myślę, że warto zainwestować w coś takiego, bo jest to niezwykle praktyczne. Na pewno lepiej się prezentuje niż jakikolwiek dach. Poza tym w mniej słoneczne dni można odsłonić taras. 


W temacie: Prosta spółka akcyjna (PSA) od 2019 r.

08 sierpień 2019 - 21:00

Faktycznie, to dobre rozwiązanie. W ogóle model zarządzania spółką jest bardzo prosty. Trzeba jednak się trochę podszkolić w tym temacie. Moje zdanie jest takie, że lepiej zapobiegać różnym problemowym sytuacjom, niż później zastanawiać się co z tym zrobić. Na pewno dużą wiedzę można zdobyć tutaj http://spolka-w-orga...spolka-akcyjna/ na szkoleniu. Pierwszy termin jest już we wrześniu!