Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

widna33

Rejestracja: 25 mar 2020
Poza forum Ostatnio: mar 25 2020 19:18
-----

Moje posty

W temacie: Inwestowanie w złoto

25 marzec 2020 - 19:19

Moim zdaniem w złoto wciąż warto inwestować. Ciekawą formą jest wg mnie inwestycja w złote monety, one mają nieraz wartość dodatkową - kolekcjonerską. Polecam sprawdzić na http://www.mennicakapitalowa.pl

 

W pełni się zgadzam! Mam doświadczenie w transakcjach z Mennicą Kapitałową i wiem, że to profesjonaliści z ogromną wiedzą w temacie. 


W temacie: Chodzenie na zabiegi upiększające

25 marzec 2020 - 19:18

Ja staram się regularnie dbać o siebie, także w ramach pielęgnacji w gabinecie medycyny estetycznej. Jestem pacjentką dra Migały, który prowadzi Klinikę Sfera (http://klinikasfera.pl/). Cenię sobie profesjonalizm i doświadczenie doktora, uważam, że to bardzo ważne, aby - jak już korzystamy z takich usług - wybierać sprawdzonych lekarzy. 


W temacie: budowa domu

25 marzec 2020 - 19:10

Za budowę naszego domu odpowiadała firma Espiro Property. Wybudowali dom kompleksowo. Wszystkie prace wykonane naprawdę solidnie i terminowo. Współpraca świetna! Dodatkowo duża oszczędność pieniędzy, bo jeden generalny wykonawca miał w swoich rękach większość prac.Tak samo pod względem finansów współpracę oceniamy bardzo dobrze - bez zaliczki, z gwarancją stałej i niezmiennej ceny. 

W temacie: Któego dewelopera polecacie?

25 marzec 2020 - 18:28

Znajomi kupili właśnie duże mieszkanie od tego dewelopera APM Development, nawet chyba w tej samej inwestycji. My przymierzamy się do zakupu mieszkania pod wynajem i również rozważamy zakup mieszkania w którejś z ich inwestycji. Opinie mają bardzo dobre, a co najważniejsze - to wiarygodna firma, od lat na rynku nieruchomości. 


W temacie: wystrój wnętrz

25 marzec 2020 - 18:19

Ja mogę polecić architekta wnętrz, który projektował nasz dom, a który może zadbać o odpowiedni wystrój u Was - http://krzysztofziolkowski.pl/ Bardzo kreatywne podejście do projektowania, głowa pełna świetnych pomysłów, ale też co ważne - kreatywność osadzona była w realiach naszych oczekiwań i możliwości. W efekcie wnętrza zaprojektowane praktycznie, no i oczywiście bardzo stylowo :)