Skocz do zawartości


marek980

Rejestracja: 05 cze 2014
Poza forum Ostatnio: maj 22 2020 11:10
-----

Moje posty

W temacie: Jaka dobra karma dla psa

22 maj 2020 - 11:06

No tak, jak już mamy zwierzaka w domu to trzeba o niego zadbać. A z kondycją naszych pupili za dobrze nie jest niestety. Zęby, nadwaga, problemy skórne to tylko część dolegliwości z jakimi zmagają się nasze psy i koty. Proponuję zapoznać się z tą stronką  https://zdrowyfutrzak.pl/pl/pielegnacja/kondycja-polskich-pupili-pozostawia-wiele-do-zyczenia/ by lepiej zadbać o naszych czworonożnych przyjaciół.


W temacie: Wyposażenie do laboratorium

21 maj 2020 - 12:53

Na początku roku kupiłem zamrażarkę niskotemperaturową https://multigastro.pl/pl/c/Zamrazarki-niskotemperaturowe/3144  urządzenie zapewnia bezpieczne i długie przechowywanie próbek w niższej temperaturze. Jest nieodłącznym elementem codziennej pracy w wielu laboratoriach. W tym sklepie możecie zakupić urządzenia chłodnicze w niezłych cenach.


W temacie: Okulary i soczewki kontaktowe dla pracownika

21 maj 2020 - 10:01

Noszę soczewki kontaktowe, ponieważ są bezpiecznym i skutecznym sposobem, na skorygowanie wad wzroku, a do tego nie ześlizgują się z nosa i nie zapanowują mgłą w okresie zimowym. Używam od kilku lat https://optiland.pl/...i-dwutygodniowe Ogólnie baaaaaaaaaaaardzo polecam. Oczywiście dobrze jest dać w domu oczom odpocząć i założyć okulary, ale ja tego nie robię, przy tych soczewkach nie muszę.


W temacie: Targi- jak przyciągnąć uwagę

21 maj 2020 - 09:36

Trzeba przede wszystkim pomyśleć o czymś, co pozwoli wyróżnić się na tle innych stoisk, ale jednocześnie nie przytłoczy wystawców i oglądających. Proszę zobaczyć jakie systemy targowe można wybrać

https://www.berkano.pl/portfolio Są to systemy agencji marketingowej, która zajmuje się organizacją takich stoisk reklamowych. Opinie maja bardzo dobre więc spokojnie można im powierzyć takie zadanie. 


W temacie: Wyposażenie do gastronomii

21 maj 2020 - 09:21

Jeżeli jesteście na etapie poszukiwania wyposażenia gastronomicznego to polecam wam zapoznać się z ofertą sklepu https://multigastro.pl/ Jest to sprawdzony sklep ze sprzętem gastronomicznym, na którym można w pełni polegać. Wykonują również świetne meble ze stali nierdzewnej.