Skocz do zawartości


Amon.Set

Rejestracja: 22 paź 2019
Poza forum Ostatnio: lut 01 2021 00:31
-----

Moje posty

W temacie: Firmy transportowe

01 luty 2021 - 00:34

Dla szybszego rozwoju firmy transportowej należy pomyśleć nad własnym magazynem. Specjalnie zaprojektowane regały pozwolą na sprawniejsze załadowywanie towaru, co pozwoli na jego szybsze dotarcie do klienta. Firma https://amrack.pl/pomoże zająć się projektem oraz realizacją takiej inwestycji.


W temacie: Firma do budowy hali magazynowej

31 styczeń 2021 - 20:48

Sama budowa nie wystarczy. Magazyny muszą spełniać również specjalnie wymogi, które są zależne od branży w jakiej chcemy się poruszać. Firma https://dlamagazynu.pl/skutecznie zbada potrzeby klienta i zajmie się wszystkim od projektu po realizację.


W temacie: Franczyza - czy to dobry pomysł?

26 styczeń 2021 - 21:29

Każdy pomysł może okazać się tym dobrym, jeśli poświęcisz wystarczającą ilość czasu oraz gotówki. Niestety, spora część pomysłów wymaga większej ilości kapitału, ale na szczęście są portale, gdzie można ogłosić prośbę o dotowanie twojego planu, więc zapraszam na https://dotuje.pl/. Strona nie pobiera prowizji oraz opłat od zbiórek.


W temacie: Ile kosztuje budowa hali magazynowej?

19 listopad 2020 - 22:50

Na koszty takiej hali wpływa wiele czynników. Ktoś chce efektywnie zarządzać towarem to postawi na lepszą technologią, a ktoś potrzebuje po prostu sobie coś postawić i nie ma wygórowanych wymagań. Warto skorzystać z usług firmy https://amrack.pl/, która zaprojektuje taką halę pod nasze potrzeby oraz wymagania. Od wysłania zgłoszenia sam projekt możemy już otrzymać do 48 godzin.


W temacie: Pomoc prawna w uzyskaniu ugody z pracodawcą

20 wrzesień 2020 - 18:26

Jeśli masz dowody to warto udać się z nimi do radcy prawnego, który zasugeruje odpowiednie kroki. Ja osobiście korzystałem z usług https://gaworkancelaria.pl/i uzyskałem konkretną i rzetelną informację zwrotną. Pozdrawiam