Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Majka1

Rejestracja: 18 wrz 2019
Poza forum Ostatnio: cze 21 2021 18:25
-----

Moje posty

W temacie: Solgaz opinie

16 czerwiec 2021 - 20:44

Premium to nie tylko zwiększona trwałość płyty. To też mnóstwo funkcjonalności dodanej. Dodanie zupełnie innych zaworów dało możliwość innego regulowania samego procesu spalania. Do tego funkcja ustawienia temperatury, to genialne rozwiązanie. Szczególnie gdy gotujesz coś na wolnym ogniu, długo i wymagasz jakiejś stabilności tego procesu.

Masz rację dodatkowe zalety tej płyty są bardzo istotne. One mnie osobiście przekonują o słuszności jej wyboru.


W temacie: Solgaz opinie

02 marzec 2021 - 20:34

Dokładnie, samej mnie również wpadła w oko. Innova jest w trzech wersjach i mnie w zupełności wystarczyłaby Comfort choć Premium ze zwiększoną trwałością ceramiki też byłby dobrą opcją.


W temacie: Solgaz opinie

27 styczeń 2021 - 21:15

Majka 1 ja tez chętnie dowiedziałbym się jakie testy oglądałaś gdyż dowiedziałbym się z nich coś więcej o tych płytach gazowych. Chcemy zrobić remont kuchni, a niestety indukcyjnej nie możemy zastosować, a te świetnie by pasowały do nowoczesnego prostego wnętrza jakie planujemy.

 

Oglądałam to na kanale Urbański testuje. Myślę, że łatwo znajdziecie tam ten filmik z płytą Optima. Sama ma ten dylemat co najlepsze będzie do mej nowej kuchni.


W temacie: Solgaz opinie

14 styczeń 2021 - 20:19

Zastanawiam się nad zakupem ich płyty z serii Optima. Widziałam ich recenzję na YT i bardzo podobała mi się ta intuicyjność i lekkość sterowania. Jest też podobno cichsza od poprzednich modeli i moim zdaniem ma doskonałą funkcjonalność pod względem informowania użytkownika o kończącym się gazie.