Skocz do zawartości


adamzych

Rejestracja: 29 lip 2019
Poza forum Ostatnio: sie 09 2019 12:40
-----

Moje posty

W temacie: Jak sprzedać samochód?

09 sierpień 2019 - 12:45

Ja też ostatnio sprzedawałem auto i szukałem auto skupu w Warszawie Bemowo znalazłem firmę https://autoskupwars...arszawa-bemowo/ i z czystym sumieniem mogę ją polecić. Cała transakcja przebiegła bardzo sprawnie a pieniądze dostałem do ręki od razu. 


W temacie: Jak wybrać najlepszą pomoc drogową?

02 sierpień 2019 - 10:00

Ja ostatnio korzystałem z usług https://autolaweta-h...autolaweta-wola/ . Na szczęście przyjechali błyskawicznie pomimo późnej godziny. Z tego co wiem pracują 24 h więc niema problemu u nich z dostępnością.


W temacie: Opony do samochodu na miasto: letnie czy całoroczne?

01 sierpień 2019 - 09:10

Jeśli jest to większe miasto gdzie nie ma problemów z odśnieżaniem to raczej to raczej wybrałbym całoroczne. Nasze zimy od kilku lat nie są już aż tak srogie a i obsługa dróg daje radę. Więc całoroczne z pewnością będą wystarczające. 


W temacie: czy kupno mieszkania jeszcze niewybudowanego jest bezpieczne?

31 lipiec 2019 - 11:39

Ja dość długo wahałem się czy wybrać mieszkanie niewybudowane czy może coś z rynku mieszkań używanych. Ostatecznie wybrałem to drugie ze względu na dość dużą różnicę w cenie. Skontaktowałem się z firmą https://skupnierucho...i-warszawa.pl/. Firma ma stale w ofercie jakieś ciekawe mieszania. Dodatkowym atutem w moim przypadku by to iż mają osobę wyspecjalizowaną pomocy przy udzielaniu kredytów. Kupiłem mieszaninie do remontu i urządziłem je według własnego pomysłu. Mieszkanie mam w spokojnej dzielnicy. Sąsiedzi to w większości dorośli lub starsi ludzie więc nie ma problemów ze studentami.    


W temacie: Na co zwrócić uwagę przy kupnie auta?

31 lipiec 2019 - 11:23

Wczoraj wypowiadałem się w podobnym temacie lecz ponowię swoją wypowiedź. Najlepiej kupić auto od znajomego.Wtedy będziemy cokolwiek wiedzieli na temat historii. Jeśli nie mamy takiej możliwości kierujmy się raczej w stronę używanych aut z salonów. Tzn są programy gdzie salony odkupują sprawdzone egzemplarze od swoich klientów. taie auto jest godne polecenia. Lecz nigdy nie wierzy nikomu na słowo. Pierwszym elementem wstępnej kontroli jest czujnik. Szukamy tylko jakiś dużych amonali we wskazaniu.  Kolejnym krokiem to zmienienie auta na geometrii 3D. Jeśli samochód miał poważnego dzwona nie ma możliwości by pompownie poskładać tak wszystkie parametry zgadzały się z serią. Zawsze jakiś ślad zostanie. Ponadto na takiej geometrii mierzone są odległości pomiędzy osiami i np jeżeli uderzona była lewa strona to będzie ona krótsza od prawej. Nowsze modele mierzą również przekątne. Ostatnim elementem jest hamownia. Jeśli auto jest sprawne mechanicznie to musi trzymać parametry fabryczne (moc).