Skocz do zawartości


Piwek

Rejestracja: 16 lip 2019
Poza forum Ostatnio: paź 02 2019 13:17
-----

Moje posty

W temacie: Wyciszanie samochodu Warszawa

02 październik 2019 - 13:17

Bariera Dźwięku Car Audio - ja mogę ich polecić. Poszukaj cen i szczegółow w internecie na ich stronie. Ja nie płaciłem za takie wyciszanie samochodu dużo, mimo, że Warszawa to koszt nie był straszny [ :D] W mojej opinii warto to zrobić bo czuć naprawdę inną akustykę wewnątrz auta, silnik chodzi ciszej itd.

Tu masz ich stronę: http://barieradzwiek...rta/wyciszenie/

 

Witaj. Ja też w tym warsztacie byłem zrobić wyciszenie samochodu. Nawet zredukowali szum hałasu opon a tego to się nie spodziewalem szczerze mówiąc. Takie wyciszenie samochodu daje bardzo dużo.


W temacie: Opinie o Goldwings Flight Academy

02 październik 2019 - 12:15

Próbuj! Najlepiej będzie abyś na początku zapoznał się z ich stroną internetową GoldWings Flight Academy, a później ewentualnie sie skontaktował w razie dodatkowych pytań. Lepiej najważniejszych informacji zasięgnąć u źródła i na pewno łatwiej będzie Ci podjąć ostateczną decyzję. Tu strona https://www.goldwings.pl/

 

Prawda, jednak opinie kursantów też są ważne :) Generalnie to większość obecnych i byłych kursantów goldwings ocenia ich bardzo dobrze, to chyba jedna z najlepszych szkół latania w kraju, więc nic dziwnego zresztą. Ja mam dobrą opinie o goldwings a mam za sobą już szkolenia u nich.


W temacie: Lucart franczyza

02 wrzesień 2019 - 09:36

Z tego co się orientuję to dużo ludzi chwali tę franczyz, chyba głównie ze względu na dobre ceny hurtowe - wiadomo, masz dobre ceny to masz klientów :)


W temacie: Opinie o Goldwings Flight Academy

28 sierpień 2019 - 13:54

No tak Goldwings to porządna szkoła zarówno dla osób na licencję pilota turystycznego, jak i liniowego. Ja robiłem tutaj oba pełne kursy i jestem bardzo zadowolony (przede wszystkim, że szybko otrzymałem propozycję pracy w liniach), ale również byłem dość pewny swoich umiejętności. Wystarczająca ilość godzin przelotowych, konkretna wiedza przekazywana przez specjalistów i duże wsparcie z ich strony nawet jak coś nie do końca mi wychodziło. Tak to właśnie powinno wyglądać!

 

Dobrze napisane. U mnie było ogólnie podobnie, lecz pracy w liniach tak szybko nie dostałem, troszkę musiałem się naszukać, ale w końcu się udało. Co do samego Goldwings to w przypadku kursów na licencję turystyczną czy też zawodową instruktorzy są równie profesjonalni.


W temacie: Opinie o Goldwings Flight Academy

30 lipiec 2019 - 13:37

Zrób najlepiej 0-ATPL jak chcesz latać w liniach lotnicznych. Ważne jest  szkolenie z kadrą, która na co dzień ma styczność z lataniem w liniach, Przejście całego tego szkolenia jest długie i kosztowne, ale jest to dobra inwestycja moim zdaniem. Ja posiadam inne licencję, ale mam kilku znajomych pilotów, którzy robili w Goldwings 0-ATPL to z tego co wiem przejście całego szkolenia 0-ATPL to przynajmniej rok.

Niektórzy robią 0-ATPL nawet ze 2-3 lata, ale to zależy już od osobistych możliwości, mi to zajęło 1,5 roku. Latanie w liniach to już większa odpowiedzialność, ale zarobki są bardzo dobre i warto wydać pieniadze na to szkolenie, to taka inwestycja w siebie.