Skocz do zawartości


nikodem30

Rejestracja: 13 lip 2019
Poza forum Ostatnio: lip 13 2019 09:49
-----

Moje posty

W temacie: Poszukuję dobrego adwokata lub radcę prawnego w Krakowie

13 lipiec 2019 - 09:49

Polecam panią Justynę Węgrzynowicz-Cichońską, prowadziła moją sprawę o spadek i wykazała się bardzo dużym zaangażowaniem, nie miałem żadnych zastrzeżeń, kobieta z wielką wiedzą i świetnym podejściem do klienta :) 


W temacie: Kraków - jaki dobry adwokat dla męża, któremu prawnik żony

13 lipiec 2019 - 09:25

Świetnym prawnikiem jest pani Justyna Węgrzynowicz-Cichońska z kancelarii JWC, mi akurat pomogła w sprawie innego rodzaju, ale znajomej prowadziła skomplikowaną sprawę rozwodową i o alimenty, wszystko wygrane :) Pani Justyna jest bardzo rzetelna i ma duże doświadczenie. 


W temacie: Szukam adwokata specjalisty w Krakowie.

13 lipiec 2019 - 09:20

W prawie spadkowym polecam panią Justynę Węgrzynowicz-Cichońską z kancelarii JWC w Krakowie. Pani adwokat podchodzi do spraw z pełnym zaangażowaniem, jest bardzo profesjonalna i posiada duże doświadczenie w tej dziedzinie.


W temacie: Dobry prawnik z Krakowa do rozwodu

13 lipiec 2019 - 09:16

Zgadzam się, pani Justyna Węgrzynowicz-Cichońska to rewelacyjny adwokat. Dostałem na nią namiary kiedy szukałem dobrego prawnika, prowadziła sprawę rozwodową znajomej, później zajmowała się moją sprawą. Pani Justyna ma ogromną wiedzę i podchodzi do spraw z pełnym zaangażowaniem.


W temacie: Dobry prawnik w Krakowie?

13 lipiec 2019 - 09:11

Mi w podobnej sprawie pomogła pani adwokat Justyna Węgrzynowicz-Cichońska z kancelarii JWC w Krakowie, bardzo rzetelna i profesjonalna osoba, dzięki jej wiedzy i zaangażowaniu wygraliśmy sprawę bez problemu.