Skocz do zawartości


Maur80

Rejestracja: 24 cze 2019
Poza forum Ostatnio: gru 19 2019 09:29
-----

Moje posty

W temacie: Wypożyczalnia samochodów - na co zwracać uwagę?

19 grudzień 2019 - 09:32

Wszystkim osobom, które szukają informacji na temat dobrych praktyk przy wypożyczeniu samochodu, polecam rzetelny poradnik https://cylindersi.p...-krok-po-kroku/ . Myślę, że tekst okaże się przydatny i pomoże w podjęciu właściwych decyzji. 


W temacie: Pomocy!! Dobry serwis laptopów Kraków!!

11 grudzień 2019 - 13:12

Miałem podobną sytuację, zalałem laptopa, na którym miałem napisaną pracę licencjacką, a do obrony pozostały dwa tygodnie! Gdyby nie serwis Arvika, to pewnie nic by z tego nie wyszło... Na szczęście poradzili sobie z zadaniem koncertowo, a większość potrzebnych części była już na magazynie. Na usługę dostałem dwa lata gwarancji, także mogę być spokojny o mój studencki budżet. Nie wyobrażam sobie jakbym miał przekładać termin egzaminów, albo znów chodzić po bibliotekach w poszukiwaniu materiałów. 


W temacie: armatura przemysłowa

06 grudzień 2019 - 10:08

Jestem przekonany, że skorzystanie z usług firmy Armatura Befa będzie znakomitym wyborem. Prowadzę firmę branży wodno-kanalizacyjnej i zawsze mogę liczyć na terminowe dostawy hydrantów, kształtek, zasuw, przepustnic, armatury naprawczej i akcesoriów. 


W temacie: Odzież robocza

29 listopad 2019 - 12:56

Odzież robocza to jak najbardziej dobry pomysł, nie tylko dla ochrony pracownika przed chłodem i zabrudzeniami, ale również jako element reklamowy. W firmie Logomix można zamówić polary reklamowe, kurtki, koszule, czapki i inne elementy garderoby z nadrukami reklamowymi lub logiem. Taka odzież jest również jednym z elementów budowania świadomości marki. 


W temacie: prezenty

19 listopad 2019 - 08:32

Jeżeli Ty, ktoś z rodziny lub przyjaciół zajmuje się domową produkcją trunków to doskonałym prezentem może być ozdobna butelka ze świątecznym nadrukiem ze sklepu www.malinowynos.pl . Jestem pewien, że taki gadżet wyróżni się nawet na suto zastawionym stole i sprawi wiele radości Twoim bliskim.