Skocz do zawartości


kerryjane72

Rejestracja: 30 maj 2019
Poza forum Ostatnio: cze 04 2020 11:15
-----

Moje posty

W temacie: Jaki system ERP wybrać dla firmy produkcyjnej

04 czerwiec 2020 - 11:16

Bardzo ważna rzecz, ale tu też trzeba pomyśleć o nowoczesnym parku maszynowym. Maszyny pakujące są oczywiście bardzo ważne. Sprawdźcie sobie dlatego też propozycje od https://www.import-maszyn.euZnajdziecie w tym miejscu maszyny pakujące, laminatory itp.


W temacie: Przeciekający balkon

23 maj 2020 - 18:09

Niezbyt przyjemna sytuacja... trzeba tu pomęczyć dewelopera. Dlatego też ja wybudowałem dom, wszystko tu zależy ode mnie i jak coś to w każdej chwili mogę zrobić jakieś zmiany. Co do balkonu to u siebie postawiłem na szklane balustrady, fajnie się prezentują;) Jak będziecie szukać takich propozycji, również i metalowych balustrad, to zainteresujcie się propozycjami od firmy https://plotex.net.pl/balustrady/ W tym miejscu będziecie mogli znaleźć producenta właśnie balustrad, ogrodzeń, także bram oraz furtek.


W temacie: Ogródki przydomowe - jak tworzyć, jak dbać?

23 maj 2020 - 17:02

Ja to mam bardzo dużą działkę, niby fajnie, ale też mam sporo koszenia, rozkładam sobie to nawet na dwa dni. Spory sad na tyłach ogrodu też wymaga sporo pracy, ale daje mi dużo satysfakcji. Tu idealnie sprawdzają się siatki od https://symar.pl/sia...-przed-ptakami/ Jest to producent siatek, proponujący także i robione na zamówienie siatki do ogrodu i nie tylko. Rośliny, drzewa owocowe są dosyć wymagające muszę przyznać, ale to na pewno dobrze wiecie.


W temacie: założenie magazynu

23 maj 2020 - 16:44

Jak wasza firma, sklep internetowy się rozwija, to trzeba będzie wynająć, albo i nawet właśnie wybudować magazyn. Sporo firm korzysta z takich obiektów. Bardzo ważne jest tu odpowiednie urządzenie magazynu, postawienie na solidne meble i urządzenia magazynowe. Tu na pewno wózki widłowe od https://wynajemwozko...com.pl/kontakt/ świetnie się sprawdzą. W tym miejscu można zdecydować się na wynajem takich maszyn. Na wiele sytuacji właśnie to wynajem jest o wiele bardziej opłacalnym rozwiązaniem, lepszym niż zakup.


W temacie: Budowa hali

22 maj 2020 - 15:46

Myśleliście może już o wózkach widłowych? W hali magazynowej, halach produkcyjnych, na pewno taki maszyny są koniecznością wręcz. My mamy dwa swoje, ale też czasem decydujemy się na ich wynajem. Jest to wygodne i nawet korzystne;) Sprawdźcie sobie firmę https://get-a-truck....ulator-wynajmu/ jeżeli będziecie chcieli zdecydować się na taki ruch. W dobrej cenie wynajmiecie tu porządne wózki wraz z gwarancją profesjonalnego serwisu. Mają tu bardzo duży wybór różnych wózków.