Skocz do zawartości


astaro

Rejestracja: 30 maj 2019
Poza forum Ostatnio: cze 27 2019 17:56
-----

Moje posty

W temacie: materac do łóżka

27 czerwiec 2019 - 18:00

Materac powinno się wybierać według własnych preferencji jednak niektóre są warte szczególnej uwagi. Dla przykładu materace lateksowe https://senpo.pl/mat...kowe/lateksowe/ są dość dobre ponieważ oprócz tego, że stanowią dobre oparcie to w dodatku nie są ani za twarde ani za miękkie czyli w sam raz. Idealnie dopasowują się do kręgosłupa dzięki czemu sen będzie zawsze udany. 


W temacie: Jaki materac na bolące plecy ?

27 czerwiec 2019 - 17:59

Zgadzam się z poprzednikami. Materac powinien stanowić doskonałe oparcie dla kręgosłupa i się do niego dopasowywać. Od siebie polecam takie jak https://senpo.pl/mat...kowe/lateksowe/ w moim przypadku materace lateksowe sprawdziły się o wiele bardziej niż powierzchniowe czy sprężynowe chociaż wiem, że to kwestia głęboko indywidualna. Życzę udanego wyboru! 


W temacie: Monitoring zgodny z RODO

24 czerwiec 2019 - 06:24

Bardzo ciekawy temat i artykuł. Zamawiam własnie z oferty https://www.ov.overm...goria/kamery-ip nowy monitoring do firmy i ta wiedza bardzo mi się przydała. Faktycznie można to interpretować na różne sposoby, ale również sporo rzeczy zostało tu dobrze i szczegółowo wyjaśnionych. 


W temacie: Monitoring

24 czerwiec 2019 - 06:20

A jakie systemy monitoringu macie zainstalowane w miejscach pracy? U nas używają kamer https://www.ov.overm...goria/kamery-ip i sprawują się bardzo dobrze. Druga sprawa... jak na chwile obecną ma się sam monitoring do przepisów RODO? Co można pracodawcy, a co nie? 


W temacie: Słaba odporność dziecka. Jak zwiększyć

21 czerwiec 2019 - 06:45

A powiedzcie mi proszę, bo znalazłam kosmetyki do włosów https://trychologia.com i zastanawiam się czy dzieci mogą coś takiego używać? Mojej 11 letniej córce strasznie zaczęły wypadać włosy i nie mamy pojęcia dlaczego, ale trzeba jakoś sobie z tym problemem poradzić. Takie kosmetyki stymulujące porost włosów ponoć są bardzo pomocne, ale czy są bezpieczne dla dzieci?