Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

DariaPaulak

Rejestracja: 10 kwi 2019
Poza forum Ostatnio: lut 01 2020 18:51
-----

Moje posty

W temacie: szukam biura rachunkowego

31 styczeń 2020 - 09:17

Według mnie biuro rachunkowe jest niezbędne do normalnego funkcjonowania. Sama korzystam z usług Pani Edyty Cyburt (księgowa Wrocław), z czystym sumieniem mogę polecić. Jeśli ktoś szuka księgowej we Wrocławiu, to naprawdę będzie to dobry wybór. Pani Edyta jest niezwykle rzetelna.


W temacie: HR rozwiązania

03 listopad 2019 - 20:43

Polecam przejrzeć ofertę sidgroup (see more). Z tego co kojarzę to posiadają systemy, które pomagają usprawnić HR. Akurat w mojej firmie kadry zarządzające korzystają z ich platformy (managerowie). Biorąc pod uwagę charakter ich pracy, takie rozwiązanie naprawdę usprawnia pracę.


W temacie: Oprogramowanie do zarządzania transportem

18 czerwiec 2019 - 19:49

Jest bardzo dużo tego typu ofert na rynku, osobiście polecam zajrzeć na stronę sidgroup (czytaj więcej). Ofertę mają całkiem sporo, a też nie uważam żeby każde rozwiązanie było odpowiednie dla każdego. System trzeba dobierać pod własne potrzeby, najlepiej w pierwszej kolejności skontaktować się z usługodawcą i wypytać o funkcjonalność danych systemów.


W temacie: Hej, co myślicie o takim żyrandolu?

19 maj 2019 - 07:40

Wszystko zależy od tego w jakim stylu jest wnętrze. Mi się bardzo podobają ostatnio modne "zwisające kule" (na italmeble można kupić- website), z tym że akurat do mojego salonu po prostu pasują. Zresztą trzeba też brać pod uwagę ewentualne zmiany w przyszłości jeśli chodzi o wystrój wnętrza, może lepiej postawić na klasykę, która zawsze będzie pasować?


W temacie: Oferuję pomoc w rejestracji spółki zo.o.

29 kwiecień 2019 - 18:48

Zauwazyłam, że wiele firm w internecie oferuje sprzedaż gotowej spółki, np. tutaj spolka.org/spolki-na-sprzedaz/

Zastanawiam się jednak czy to bezpieczne, a przede wszystkim czy opłacalne? W korzyściach firmy wymieniają m.in. właśnie redukcję kosztów. Pytanie jednak do doświadczonych- jeśli nie mam w temacie dużej wiedzy (prawnej, księgowej) to czy kwestie związane z rejestracją są do ogarnięcia bez pomocy pośrednika?