Skocz do zawartości


alice25

Rejestracja: 13 mar 2019
Poza forum Ostatnio: sie 10 2019 22:11
-----

Moje posty

W temacie: Dotacja na założenie pierwszej działalności

22 lipiec 2019 - 22:17

Czy są programy aktualne na 2019-2020 rok? Moja córka nosi się z zamiarem otwarcia prywatnej kliniki zajmującej się diagnozą oraz leczeniem najpopularniejszych schorzeń okulistycznych - jaskry oraz zaćmy. Ma oczywiście wspólników, odłożoną gotówkę i wstępne miejsce na rozpoczęcie praktyki. Chciałaby zaopatrzyć gabinety w jak najlepszy sprzęt oraz nowoczesne soczewki wewnątrzgałkowe https://www.mdt.pl/a...a-model-udb-625 Czy w takich obszarach również możliwe jest uzyskanie dotacji unijnej? 


W temacie: Łóżeczka dla niemowląt - opinie

22 lipiec 2019 - 22:03

Najlepsze są łóżeczka drewniane - bo naturalne.

 

Też się skłaniam właśnie ku drewnianemu i oczywiście białemu. Myślałam, żeby kupić takie, które później można przerobić na łóżeczko dla starszaka. Wtedy posłuży na dłużej. Chciałam się was zapytać o komody. Wiadomo, że jest niezbędna na ubranka dziecięce i pieluszki. Takie typowo dziecięce kosztują majątek. Ja znalazłam taką https://sklep.akord....11-biala-komoda i przewijak kupię taki zakładany na łóżeczko. Co myślicie o takim rozwiązaniu? Jakie macie komody?


W temacie: zabezpieczenie przed złodziejem

13 marzec 2019 - 05:27

Mieszkam w dużym domu. Nigdy nie myślałam o tym, żeby go ubezpieczyć. Mój światopogląd zmienił się o 180 stopni jak założyłam rodzinę. Chciałam, żebyśmy byli bezpieczni. Na początek ubezpieczyłam mieszkanie. Ale stwierdziłam, że to za mało. Musiałam coś zrobić, żeby nie dopuścić do włamania. Znalazłam sklep Fonex https://www.fonex.pl...eo-dsc-318.html i tam skompletowałam kamery i alarm. Teraz dopiero mogę spać spokojnie. Mam nadzieję, że ten cały sprzęt odstraszy potencjalnego złodzieja i zapobiegnie kradzieży.


W temacie: Kiedy nudzę się to ....

13 marzec 2019 - 05:21

W sumie bardzo rzadko się nudzę. Teraz wszyscy są w ciągłym biegu ;) Wieczorami jak mam trochę wolnego czasu lubię haftować. To moja nowo odkryta pasja. Stawiam dopiero pierwsze kroki, ale wciągnęła mnie na tyle, że postanowiłam kupić sobie bajorek do haftu https://royal-stone....k_do_haftu.html Polecam każdemu! To bardzo odstresowujące zajęcie po ciężkim dniu w pracy. Po takim wieczorze czuję się w pełni zrelaksowana :)