Skocz do zawartości


Prawo spokoju

Rejestracja: 06 lut 2019
Poza forum Ostatnio: Informacja prywatna
-----

Moje posty

W temacie: Głośny sąsiad

08 luty 2019 - 08:32

Myślisz sie . Ja radzę wszystkim którzy nie maja upierdliwych sąsiadów nad głowa alby poszli do mieszkania gdzie takie rzeczy maja miejsce . Połóżcie sie w łóżku po 8 godzinach pracy w celu odpoczynku i niech dzieci z gory wali wam w sufit tylko dlatego ze jest mały !!!!!!! Zobaczycie jak to jest !!!!!!!! Teraz napisze do ludzi którzy maja problem z złośliwym zaklocaniem spokoju . Ludzie nie dajecie sie wykańczać psychicznie, jeśli zwracacie uwagę sąsiadom ze zakłócają wam ciszę ,a ci nic z Tym nie robią to wówczas jest to już złośliwe działanie i z tym idzie sie do sądu !!!!! Normalnie wyzywacie policję i mówicie ze jest zakłócanie ciszy i spokoju !!!!! Nie obchodzi was to kto zakłóca !!!! Jest zakłócanie ciszy przez sąsiadów . Cisza obowiązuje cała dobę i każdy z nas ma prawo zyc w spokoju ! Wystarczy kilka razy wezwać policję by sprawa trafiła do sądu . W sądzie pokażcie nagrania jak wam walą w sufit o rana do wieczora ! Koniecznie weźcie świadków (ale nie z rodziny) którzy słyszeli jak wam walą w sufit ! Nagrania ,świadkowie i macie sprawę wygrana bo macie prawo zyc spokojnie we własnym domu ,a posiadanie dziecka nie jest zadnym wytłumaczeniem . Ja jestem po takiej sprawie !!!! Tupali mi w sufit od rana do wieczora ,nieważne czy dorośli czy dzieci !!!! Tupali tak ze sie ze snu zrywałam ! Nagrałam 400 filmów z tupaniem ,zaprosiłam 10 osób które były świadkami . Najpierw jednak uprzejmie Rozmawiam z sąsiadami ,prosiłam o cieszę ,prosiłam o wyrozumiałość i nic . Sąd wydał im wyrok o złośliwe zakłócanie spokoju i dostali 5 tysięcy grzywnej . Wiecie jaka mam teraz cieszę ? :))))))))))))) Musicie walczyć o swoje ! Artykuł 51 kodeksu wykroczeń jest dla was !!!!!!!!! Zakłócanie spokoju w ciągu dnia zostało uregulowane w art. 51 Kodeksu wykroczeń. Zgodnie ze wspomnianym w zdaniu poprzednim artykułem kto krzykiem, hałasem, alarmem lub innym wybrykiem zakłóca spokój, porządek publiczny, spoczynek nocny albo wywołuje zgorszenie w miejscu publicznym, podlega karze aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny. A wy ludzie którzy macie dzieci ,albo ich nie macie ,a zakłócacie spokój sąsiadom pamiętajcie ze na pierwszej rozprawie dostaniecie grzywna nie mniejsza niż 5 tysięcy !!!! A na drugiej rozprawie będzie to wyrok w zawieszeniu . Nie macie prawa zakłócać spokoju ludziom i nieważne jest kto z was go zakłóca ,jest zakłócanie spokoju i to jest karalne !!!!!

W temacie: Głośny sąsiad

08 luty 2019 - 08:31

Dokładnie Pani Patrycjo ! Brawo .

W temacie: Głośny sąsiad

08 luty 2019 - 08:30

Ja radzę wszystkim którzy nie maja upierdliwych sąsiadów nad głowa alby poszli do mieszkania gdzie takie rzeczy maja miejsce . Połóżcie sie w łóżku po 8 godzinach pracy w celu odpoczynku i niech dzieci z gory wali wam w sufit tylko dlatego ze jest mały !!!!!!! Zobaczycie jak to jest !!!!!!!! Teraz napisze do ludzi którzy maja problem z złośliwym zaklocaniem spokoju . Ludzie nie dajecie sie wykańczać psychicznie, jeśli zwracacie uwagę sąsiadom ze zakłócają wam ciszę ,a ci nic z Tym nie robią to wówczas jest to już złośliwe działanie i z tym idzie sie do sądu !!!!! Normalnie wyzywacie policję i mówicie ze jest zakłócanie ciszy i spokoju !!!!! Nie obchodzi was to kto zakłóca !!!! Jest zakłócanie ciszy przez sąsiadów . Cisza obowiązuje cała dobę i każdy z nas ma prawo zyc w spokoju ! Wystarczy kilka razy wezwać policję by sprawa trafiła do sądu . W sądzie pokażcie nagrania jak wam walą w sufit o rana do wieczora ! Koniecznie weźcie świadków (ale nie z rodziny) którzy słyszeli jak wam walą w sufit ! Nagrania ,świadkowie i macie sprawę wygrana bo macie prawo zyc spokojnie we własnym domu ,a posiadanie dziecka nie jest zadnym wytłumaczeniem . Ja jestem po takiej sprawie !!!! Tupali mi w sufit od rana do wieczora ,nieważne czy dorośli czy dzieci !!!! Tupali tak ze sie ze snu zrywałam ! Nagrałam 400 filmów z tupaniem ,zaprosiłam 10 osób które były świadkami . Najpierw jednak uprzejmie Rozmawiam z sąsiadami ,prosiłam o cieszę ,prosiłam o wyrozumiałość i nic . Sąd wydał im wyrok o złośliwe zakłócanie spokoju i dostali 5 tysięcy grzywnej . Wiecie jaka mam teraz cieszę ? :))))))))))))) Musicie walczyć o swoje ! Artykuł 51 kodeksu wykroczeń jest dla was !!!!!!!!! Zakłócanie spokoju w ciągu dnia zostało uregulowane w art. 51 Kodeksu wykroczeń. Zgodnie ze wspomnianym w zdaniu poprzednim artykułem kto krzykiem, hałasem, alarmem lub innym wybrykiem zakłóca spokój, porządek publiczny, spoczynek nocny albo wywołuje zgorszenie w miejscu publicznym, podlega karze aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny. A wy ludzie którzy macie dzieci ,albo ich nie macie ,a zakłócacie spokój sąsiadom pamiętajcie ze na pierwszej rozprawie dostaniecie grzywna nie mniejsza niż 5 tysięcy !!!! A na drugiej rozprawie będzie to wyrok w zawieszeniu . Nie macie prawa zakłócać spokoju ludziom i nieważne jest kto z was go zakłóca ,jest zakłócanie spokoju i to jest karalne !!!!!

W temacie: głośny sąsiad - cisza nocna?

06 luty 2019 - 17:33

Ja radzę wszystkim którzy nie maja upierdliwych sąsiadów nad głowa alby poszli do mieszkania gdzie takie rzeczy maja miejsce . Połóżcie sie w łóżku po 8 godzinach pracy w celu odpoczynku i niech dzieci z gory wali wam w sufit tylko dlatego ze jest mały !!!!!!! Zobaczycie jak to jest !!!!!!!! Teraz napisze do ludzi którzy maja problem z złośliwym zaklocaniem spokoju . Ludzie nie dajecie sie wykańczać psychicznie, jeśli zwracacie uwagę sąsiadom ze zakłócają wam ciszę ,a ci nic z Tym nie robią to wówczas jest to już złośliwe działanie i z tym idzie sie do sądu !!!!! Normalnie wyzywacie policję i mówicie ze jest zakłócanie ciszy i spokoju !!!!! Nie obchodzi was to kto zakłóca !!!! Jest zakłócanie ciszy przez sąsiadów . Cisza obowiązuje cała dobę i każdy z nas ma prawo zyc w spokoju ! Wystarczy kilka razy wezwać policję by sprawa trafiła do sądu . W sądzie pokażcie nagrania jak wam walą w sufit o rana do wieczora ! Koniecznie weźcie świadków (ale nie z rodziny) którzy słyszeli jak wam walą w sufit ! Nagrania ,świadkowie i macie sprawę wygrana bo macie prawo zyc spokojnie we własnym domu ,a posiadanie dziecka nie jest zadnym wytłumaczeniem . Ja jestem po takiej sprawie !!!! Tupali mi w sufit od rana do wieczora ,nieważne czy dorośli czy dzieci !!!! Tupali tak ze sie ze snu zrywałam ! Nagrałam 400 filmów z tupaniem ,zaprosiłam 10 osób które były świadkami . Najpierw jednak uprzejmie Rozmawiam z sąsiadami ,prosiłam o cieszę ,prosiłam o wyrozumiałość i nic . Sąd wydał im wyrok o złośliwe zakłócanie spokoju i dostali 5 tysięcy grzywnej . Wiecie jaka mam teraz cieszę ? :))))))))))))) Musicie walczyć o swoje ! Artykuł 51 kodeksu wykroczeń jest dla was !!!!!!!!! Zakłócanie spokoju w ciągu dnia zostało uregulowane w art. 51 Kodeksu wykroczeń. Zgodnie ze wspomnianym w zdaniu poprzednim artykułem kto krzykiem, hałasem, alarmem lub innym wybrykiem zakłóca spokój, porządek publiczny, spoczynek nocny albo wywołuje zgorszenie w miejscu publicznym, podlega karze aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny. A wy ludzie którzy macie dzieci ,albo ich nie macie ,a zakłócacie spokój sąsiadom pamiętajcie ze na pierwszej rozprawie dostaniecie grzywna nie mniejsza niż 5 tysięcy !!!! A na drugiej rozprawie będzie to wyrok w zawieszeniu . Nie macie prawa zakłócać spokoju ludziom i nieważne jest kto z was go zakłóca ,jest zakłócanie spokoju i to jest karalne !!!!!!!