Skocz do zawartości


MayaLa

Rejestracja: 29 sty 2019
Poza forum Ostatnio: maj 24 2020 16:49
-----

Moje posty

W temacie: Świadczenie postojowe, a zwolnienie lekarskie

24 maj 2020 - 16:51

Zawsze można się skonsultować z prawnikiem. On na pewno objaśni całą sytuację od strony prawnej i doradzi co robić. Ja mogę polecić Pana Tomaszczyk, prawo pracy to jego mocna strona, mnie już kilka razy pomagał w wątpliwych sytuacjach i zawsze byłam zadowolona z porady. 


W temacie: Podjęcie nowej umowy zlecenie a postojowe

24 maj 2020 - 16:48

Jeśli masz jakieś wątpliwości to warto skonsultować się z prawnikiem, żeby później się nie rozczarować. Ze swojej strony mogę polecić Pana Tomaszczyk, specjalizuje się w prawie pracy, jest konkretny i doświadczony więc na pewno wszystko dokładnie objaśni. Udziela tez porad online więc sprawę można szybko rozwiązać. 


W temacie: Ciąża, szkodliwe warunki pracy, zwolnienie lekarskie

24 maj 2020 - 16:46

Jeśli warunki pracy są tak szkodliwe jak piszesz to również poszłabym na zwolnienie na Twoim miejscu. Jeśli masz jakieś wątpliwości co do przysługujących Ci praw do zawsze możesz się skonsultować z jakimś prawnikiem. A wspomniany wyżej Pan Tomaszczyk faktycznie jest znakomity wprawie pracy i na pewno podpowie co robić. 


W temacie: Dobry prawnik Poznań

04 luty 2020 - 15:37

Na pewno świetnym specjalistą w prawie pracy jest Pan Tomasz Tomaszczyk, z tym, że jest on z Warszawy. Choć myślę, że w dzisiejszej dobie internetu to nie powinien być problem. A Pan mecenas zdecydowanie zna się na rzeczy, ma doświadczenie i ogromną wiedzę i jest konkretny. Myślę, ze na pewno warto spróbować. 


W temacie: zasiedzenie w złej czy dobrej wierze

29 październik 2019 - 17:01

Może warto się udać do jakiegoś radcy prawnego- myślę, że może podpowiedzieć co robić w takiej sytuacji i uda się sprawę rozwiązać wcześniej. Ze swojej strony mogę polecić Pana Wieczorskiego z JST, to były sędzia, ma duże doświadczenie i wiedzę więc myślę, że warto.