Skocz do zawartości


mariuszP77

Rejestracja: 18 sty 2019
Poza forum Ostatnio: mar 21 2019 01:48
-----

Moje posty

W temacie: Żaluzje, rolety czy plisy do okien?

21 marzec 2019 - 01:48

Rolety są najsensowniejsze, najbardziej praktyczne no i dla mnie najładniejsze, firanki i zasłonki bywaja ładne, ale są zbyt babcine. Szeroki wybór rolet znajdziecie w szczecińskim Maat http://maat.com.pl/Oprócz tradycyjnych rolet mają tam też rolety rzymskie czy zewnętrzne a także żaluzje poziome i pionowe. My mamy tradycyjne rolety w kasecie i dobrze działają, nic tam się nie psuje.


W temacie: opakowania - poszukujemy dostawcy

21 marzec 2019 - 01:05

Ja też znam taką dobra firmę od produkcji opakowań kartonowych. Mam na myśli http://markopakowania.pl/Mają korzystne ceny i szeroką ofertę, m.in. kartony do pakowania, tekturę falistą, pudełka tekturowe, pudła klapowe, worki, taśmy, folie. Co więcej firma wykonuje na opakowaniach nadruki.


W temacie: Czy wiesz jak przygotować tanią przeprowadzkę?

19 marzec 2019 - 14:40

Jak nie macie wielu rzeczy to polecam bagażówkę, to zawsze dobre rozwiązanie. U mnie się sprawdzili, konkretnie krakowska firma https://radiotaxi919.pl Dobre ceny, sprawnie, profesjonalnie, wszystko poszło jak należy.


W temacie: Są obecnie jakieś wyprzedaże butów w sklepach

13 marzec 2019 - 13:22

Zajrzyjcie sobie tu http://www.scarpe-esclusive.pl/ co jakiś czas mają promocje a ta marka to super buty. Mega wygodne, wytrzymałe, mam od nich dwie pary i długo już mi służą. No i na końcu kwestia wyglądu – te buty są tak oryginalne, że nie sposób nie zwracać nimi uwagi ale  ja akurat lubię ubierać się ekstrawagancko.


W temacie: własna kawiarnia

13 marzec 2019 - 13:17

Jak planujecie cukiernię czy kawiarnię to ja jako osoba doświadczona na tym rynku (właśnie otwieram kolejną kawiarnio-cukiernię) mogę podrzucić namiar na firmę https://www.holgerfood.pl/ Mają konieczne w cukiernictwie masy do polewania ciast czy  stanowiące bazy do nadzień, dostaniecie tam także sztuczny miód. Firma ma szeroką ofertę, dobre ceny, od lat ich produktów się trzymamy i jesteśmy z nich zadowoleni.