Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

mariuszP77

Rejestracja: 18 sty 2019
Poza forum Ostatnio: mar 25 2021 23:35
-----

Moje posty

W temacie: Dobra taksówka - Warszawia

25 marzec 2021 - 23:36

dobra taksi z Wrocławia  z kolei to...? Szukam taniej..


W temacie: przedszkole

25 marzec 2021 - 22:12

My naszą małą posłaliśmy do przedszkola Robuś w Wesołej http://robus.pl/Traficie tam na dobrą opiekę, ciekawy plan zajęć, cichą i spokojną okolicę, także sądzę że będziecie tak samo jak my zadowoleni z wyboru placówki.


W temacie: Jak znaleźć dobrego elektryka?

25 marzec 2021 - 21:09

Jeśli chodzi o wykonawstwo instalacji elektrycznych to sprawdził się u nas bardzo fajnie WRO-SYSTEM z Pruszcza Gdańskiego https://wrosystem.pl/ofertaMega ogarnięci fachowcy, szybcy, robotni, także lepiej trafić nie mogliśmy. Jeśli jesteście z okolicy to zachęcam was do zerknięcia sobie na ich ofertę, szczególnie że z cenami nie szaleją.


W temacie: Montaż LPG - jaka instalacja?

25 marzec 2021 - 17:16

Sprawdźcie sobie stronę KNRA - organizacji na rzecz autogazu http://knra.pl/Koalicja Na Rzecz Autogazu zrzesza różnych specjalistów od LPG. Na pewno znajdziecie tam przydatne dla was informacje no i mają tam też  listę dobrych specjalistów świadczących usługi montażu instalacji, ja właśnie z warsztat z tej listy korzystałem i spoko, zadowolony jestem z usługi.

W temacie: Mała firma- reklama

24 marzec 2021 - 22:55

Kompleksowo reklamą waszej firmy zajmie się lubelska agencja reklamowa Arfa. W grę u nich wchodzi m.in. projektowanie graficzne i identyfikacja wizualna, reklama zewnętrzna, gadżety promocyjne i reklamowe, strony www, eventy czy filmy promocyjne. Wszystko realizują profesjonalnie, są kreatywni, solidni i rzetelni, po prostu dobrzy fachowcy na których można polegać.