Skocz do zawartości


dyzia

Rejestracja: 29 gru 2018
Poza forum Ostatnio: gru 31 2018 09:39
-----

Moje posty

W temacie: pracownia krawiecka Warszawa

31 grudzień 2018 - 09:40

Hej, czy ktoś z Was korzystał z usług tej pracowni krawieckiej: http://www.styl.elo.pl/? Chodzi mi o specjalistyczne stroje, uniformy. A z tego co wiem, specjalizują się właśnie w takich "niszowych" strojach jak togi czy mundury. 

Hej, obiło mi się gdzieś o uszy, że studio krawieckie STYL szyje właśnie takie rzeczy, nie wiem, czy kolega prawnik czegoś tam u nich nie reperował :) Z tego co mówił, to są warci polecenia. 


W temacie: Złomowanie samochodu

30 grudzień 2018 - 19:21

A dlaczego tak uważasz? Z mojej perspektywy chyba zdecydowałabym się na złomowanie, jeśli już. Mam sprawdzoną firmę do takich zadań - http://impresja.auto.pl/


W temacie: Czy warto inwestować w metale?

30 grudzień 2018 - 19:15

Złoto inwestycyjne jest bardzo popularną formą inwestowania kapitału, z tego co czytam - gwarantuje zysk. Ciekawa jestem, jak to wygląda w praktyce. Na pewno ważne jest, aby zakupić złoto w sprawdzonym miejscu i odpowiednio przygotować się do takiej inwestycji, zdobywając konkretną wiedzę. 


W temacie: W co inwestować: obligacje skarbowe czy fundusze papierów dłużnych

30 grudzień 2018 - 19:12

Z tego co czytałam, to właśnie  inwestycje w złoto inwestycyjne sprawdzają się bardzo dobrze. Ciekawa jestem, jakie doświadczenia mają osoby, które faktycznie inwestują w złoto. 


W temacie: Jak założyć firmę transportową – pomysł

30 grudzień 2018 - 19:01

Bardzo dużo ciekawych artykułów związanych z prowadzeniem firmy transportowej i rentownością takiego biznesu znajdziesz na http://www.pgt.pl/logistyka, tak samo jak na temat całej branży TSL.