Skocz do zawartości


Darek Piwowarczyk

Rejestracja: 30 lis 2018
Poza forum Ostatnio: wrz 22 2019 14:57
-----

Moje posty

W temacie: Pomysł na biznes - sklep z bielizną

22 wrzesień 2019 - 14:52

Własny sklep z bielizną to dobry pomysł, ale wchodząc w ten biznes trzeba liczyć się z tym, że na rynku jest już spora konkurencja. Dla przykładu im https://www.gaia.com.pl/tabela.html się udało, ale nie każdy może mieć tyle szczęścia i determinacji co oni. I z tym to trzeba się liczyć :)


W temacie: Pozycjonowanie strony firmowej

22 wrzesień 2019 - 14:48

Pozycjonowanie jest teraz bardzo popularne, słyszałam, że przynosi naprawdę dobre efekty.

Ja też to słyszałem, a i tak właściwie to przekonałem się o tym na własnej skórze. Znalazłem dobrego pozycjonera, którego znaleźć można np. tu no i teraz widzę, jakie to fajne korzyści przynoszą dobre pozycje mojej strony w wynikach wyszukiwania :D


W temacie: Prowadzanie PZU

16 sierpień 2019 - 12:51

Eh mi to wszystko to ogarnęły kadry i płace wrocław, więc niebardzo jestem w stanie pomóc w tej materii. Ogólnie to polecam wzięcie przykładu ze mnie i przekierowanie na kogoś innego nieco roboty ;) 


W temacie: ile trwa rejestracja spółki

07 maj 2019 - 21:14

Spółkę z o.o. o prostej konstrukcji z wkładami pieniężnymi założysz on-line praktycznie w 15 min. W rejestrze powinna być już po 24h

A ja potwierdzam i popieram tę odpowiedź. Poza tym jeśli chcesz więcej w informacji na ten temat, bo zapytałeś bardzo ogólnikowo to odwiedź tę strona www, na której to znajdziesz masę informacji na temat zakładania, zamykania, czy też handlu spółkami.


W temacie: Mała firma- reklama

07 maj 2019 - 20:36

W jaki sposób najlepiej zareklamować swoją firmę? Co przynosi dobre efekty?

Trochę zbyt ogólne to pytanie, gdyż forma reklamy zależy od formy prowadzonej działalności gospodarczej. Raz wystarczą ulotki, innym razem trzeba postawić na właściwy naming. No, ale mimo wszystko sprawdź może tę www, bo może tam coś odpowiedniego dla siebie znajdziesz :)