Skocz do zawartości


Aldeo

Rejestracja: 15 sie 2018
Poza forum Ostatnio: cze 22 2020 22:46
-----

Moje posty

W temacie: problematyczne ukąszenia komarów

16 czerwiec 2020 - 18:54

A próbowaliście chłodzić te specyfiki w lodówce? Na chwilę złagodzą świąt, ale jeśli chodzi o bardziej długotrwałe działanie, to wręcz odwrotnie, najlepiej sprawdza się ciepły "impuls". Sprawdź jak się u Ciebie sprawdza urządzenie Bite Away, u mnie i dzieciaków zdało egzamin :)


W temacie: Jak założyć gabinet kosmetyczny – krok po kroku

15 czerwiec 2020 - 22:46

Albo skupić się na bardziej wąskiej dziedzinie i być w tym co się robi najlepszym. Jeśli chodzi o szkolenia ze stylizacji brwi i rzęs, to tylko i wyłącznie Akademia Patrycja Zielińska Lashes & Brows (w Warszawie). Profesjonalizm, świetne podejście do każdej kursantki, ogromna dawka merytorycznej wiedzy, popartej wieloletnim doświadczeniem Pani Patrycji. Naprawdę kursy na bardzo wysokim poziomie. 


W temacie: Szkolenia z makijażu permanentnego

15 czerwiec 2020 - 20:27

To ogromnie ważne, kto będzie nas uczył - jaką wiedzę przekaże, w jaki sposób. Zerknijcie sobie na stronę jednego z lepszych szkoleniowców jeśli chodzi o brwi i rzęsy w naszym kraju - https://patrycjaziel...szkolenia/brwi/ Patrycja Zielińska ma ogromne doświadczenie (13 lat), na koncie ogromną ilość kursów, jest wymagająca, ale wiedzę przekazuje w świetny sposób, w bardzo miłej atmosferze. Warto przeszkolić się właśnie w jej Akademii, w Warszawie.