Skocz do zawartości


konat1977

Rejestracja: 14 lis 2017
Poza forum Ostatnio: wczoraj, 13:42
-----

Moje posty

W temacie: Wycieraczki dipp

wczoraj, 13:45

Wiesz, same wycieraczki, pióra są dość powtarzalne. To różnica jest w mechanizmach i docinaniu. Niektóre firmy z zamiennikami nie do końca potrafią dobrze złożyć wycieraczki, więc i nie oczekuje od nich dobrego materiału. Dipp jest inny. Mechanizmy wyglądają jak oryginalne i guma tez taka jakaś lepszejsza. Na pewno nie jest to taka sama technologia jak firmy premium ale na pewno dużo to lepsze niż inne zamienne wycieraczki.

I tak inie. Sama guma też może jakościowo się różnić. Będzie bardziej miękka, szybciej będzie się ścierać, nie będzie wszystkiego zbierać. To ma wpływ. Guma w Dippach też jest z tej lepszej półki. Nie tylko mechanizmy.


W temacie: Membrana na dach?

16 październik 2019 - 06:55

Lżejsza konstrukcja, nowoczesne materiały jak membrana to też niższe koszty całego dachu o podobnych parametrach jak stara konstrukcja. Policz sobie ile drewna wymagała konstrukcja pełnego deskowania.


W temacie: Ile kosztuje dom z bali?

21 sierpień 2019 - 14:58

Najlepiej poprosić o wycenę danego projektu przez firmę, zobaczyć jak budują (niektóre mają domy modelowe) i wtedy masz jasność. Nam się podobają domy od Natur Eko Dom. Widziałem kilka i robią wrażenie. Modelowy też fajny.


W temacie: Ile kosztuje dom z bali?

23 lipiec 2019 - 13:41

Najlepiej z projektem udać się do producenta takiego domu. I na pewno nie wybierać najtańszej opcji ;) Dom z bala tonie jest prosty projekt i tu liczy się jakość. Łatwo popsuć. A wygląd bala musi być perfekcyjny. Zobacz sobie ofertę Natur Eko Dom z Mazur.  Mają doświadczenie, niezłe realizacje i całkiem fajną ekipę budowlaną ;)


W temacie: Wycieraczki dipp

19 lipiec 2019 - 10:16

Zgadza się. Mają w swojej ofercie i płaskie wycieraczki do nowych samochodów oraz te hybrydowe, pasujące konstrukcją do starszych rozwiązań. Całkiem sporo modeli mają i ta ich wyszukiwarka na stronie jest bardzo praktycznym rozwiązaniem.

Tak na szybko przeglądając ofertę dipp to można mieć wrażenie, że mają wszystko co u nas porusza się po drogach ;) Szeroko ;)