Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Kowalczuk

Rejestracja: 06 paź 2017
Poza forum Ostatnio: lis 17 2020 11:10
-----

Moje posty

W temacie: Pomoc frankowiczom

17 listopad 2020 - 11:14

Nie ma zbyt wielu możliwości. Frankowicz może liczyć na tzw. odfrankowienie albo skrajniejsze unieważnienie. Może też naciąć się na ofertę marketera, który zagwarantuje sukces z pocałowaniem w rękę. Najrozsądniej zgłosić się ze swoją sprawą po bezpłatną analizę umowy. Jest Stop-frank, grupy frankowiczów, fora. Do tematu trzeba podejść z chłodną głową.


W temacie: Własna działalność

16 wrzesień 2020 - 10:58

Jakie usługi waszym zdaniem warto wykorzystać do rozwoju firmy np. handlowej? Rynek obfituje w doradztwo, marketing, pośrednictwo sprzedaży np. na rynkach międzynarodowych. Generalnie wiele tego. Czy początkujący przedsiębiorca ma szansę na wsparcie po partnersku i realne korzyści, a nie zakup usługi?


W temacie: Sklep internetowy - tworzenie

14 wrzesień 2020 - 12:45

W lwiej części przypadków platforma ma marginalne znaczenie. Istotne jest przygotowanie odpowiedniej prezentacji produktu. Ja zaczynałem bazując na tym, co oferował mi hurt bielizny. Istotny był skrypt PrestaShop. Integracja z bazą produktów nie była droga.


W temacie: Pomysł na biznes ???

17 czerwiec 2020 - 10:25

W ostatnich miesiącach jak grzyby po deszczu rosną sklepy internetowe. Nie ma co się dziwić, jeżeli oferty typu https://obrusy24.eu/odziez.html są na wyciągnięcie ręki. Hurtownie udostępniają asortyment okazjonalny, co daje pole do zagospodarowania niszy. Wciąż wygląda na to, że handel (szczególnie internetowy) to temat wart eksplorowania.


W temacie: Koronawirus a praca

15 czerwiec 2020 - 08:49

Uciekanie na L4 to słabe rozwiązanie. Problem nie zniknie szybko. Ryzyko nie zmaleje. Warto od początku wyrabiać sobie nawyki i po prostu pracować. Ewentualnie, jeżeli przez strach pomoc jest niezbędna to warto pomyśleć o wsparciu ze strony psychologa. Ci pracują zdalnie.