Skocz do zawartości


Kowalczuk

Rejestracja: 06 paź 2017
Poza forum Ostatnio: sie 28 2019 15:46
-----

Moje posty

W temacie: Wypadek w pracy a ZUS

26 sierpień 2019 - 08:33

 

ZUS raczej sam z siebie zdania nie zmieni i odwołanie trafi do sądu. Oczekiwanie na termin rozprawy to minimum kilka miesięcy.

 

To dość duże uogólnienie. Na temat odszkodowań czytałem bodajże na blogu https://karolinafurtak.pl/. Bywa różnie. Jeżeli chodzi o ZUS to tu nie pozostaje nic innego jak zebrać dokumenty i stawiać się tam, gdzie trzeba. 


W temacie: Gdzie szukać pracy?

22 maj 2019 - 08:15

Szukanie pracy przez internet jest wygodne i nie do końca opłacalne dla osoby, która jej potrzebuje. Z doświadczenia wiem, że szczególnie w sezonie wiele ofert nawet nie jest wieszanych na stronach typu https://www.aterima.pl/ ,bo rozchodzą się na bieżąco. Każdy, kto potrzebuje pracy, powinien też ruszyć się za ekranu komputera, czy smartfona.


W temacie: Reklama w internecie

29 kwiecień 2019 - 13:48

Możliwości reklamy z wykorzystaniem Internetu są ogromne. Można pozycjonować stronę, korzystać z komunikacji w Social Media lub zlecić reklamę linków sponsorowanych. Ale te działania nie przyniosą oczekiwanego efektu bez planu marketingowego Firmy. Na https://polasobczyk....n-marketingowy/ można zapoznać sie z ofertę Poli Sobczyk z Brand Assist. Takie stworzenie Planu dla firmy może być opłacalne. 


W temacie: praktyczne zakupy

16 kwiecień 2019 - 11:04

Pytanie co masz na myśli mówiąc praktyczne zakupy, bo to chyba sprawa indywidualna. Np. dla jednych praktyczne zakupy to zakup kosmetyków  dla innch np. urządzenie do zmieniania głosu (https://24a-z.pl/prz...oducts_id=1806)

To raczej sprawa indywidualna i chwila w której robimy te zakupy. Ale prawdą jest, że zakupy przez internet są wygodniejsze i tańsze.


W temacie: Czy wiesz jak wziąć kredyt przez Internet?

10 kwiecień 2019 - 10:11

Widzę tam jeszcze, że trzeba dodać kartę debetową, dość mocno mnie to zaskoczyło. Czy ktoś wie po co?