Skocz do zawartości


Miron92

Rejestracja: 18 sie 2017
Poza forum Ostatnio: sty 19 2018 17:59
-----

Moje posty

W temacie: Miejsce świadczenia usług hostingowych

12 styczeń 2018 - 21:45

Netbomb.pl ma odpowiednie pakiety hostingowe na każdą okazję. No i ich serwery są w Polsce. Wszystko działa więc bardzo szybko. 


W temacie: Firmowy hosting

12 styczeń 2018 - 21:44

Jeśli chodzi o strony firmowe, to dobrym rozwiązaniem jest hosting współdzielony w netbomb.pl - są na rynku od kilku lat i wszystko działa tak jak powinno. 


W temacie: Jaki serwer i strona WWW dla firmy z sektora MSP?

12 styczeń 2018 - 21:42

Jeśli chodzi o hosting pod sklep internetowy to polecę netbomb.pl. Działa stabilnie a serwery są w Polsce. 


W temacie: Jakie są wady i zalety hostingu współdzielonego?

12 styczeń 2018 - 21:41

Wszystko zależy od tego, czego potrzebujemy. Największą zaletą hostingu współdzielonego jest to, że nie potrzebujemy administratora. najważniejsze rzeczy możemy robić sami, gdyż do dyspozycji mamy wygodny panel administracyjny. Można też korzystać z pomocy supportu i jest to w cenie hostingu. Wygodne rozwiązanie dla wszystkich prowadzących swoje strony internetowe. Wybieramy jakiś pakiet hostingowy w wybranej firmie, np. netbomb.pl i możemy zająć się biznesem a nie poświęcać czas na konfigurowanie czy doglądanie serwerów. 


W temacie: Ile można zarobić na małej firmie hostingowej?

12 styczeń 2018 - 21:38

Rentowność firmy hostingowej zależy od tego ile uda się zdobyć, a później utrzymać klientów, oraz od optymalizacji kosztów. Ale warto wybierać mniejsze firmy hostingowe, bo bardziej dbają o klienta i najczęściej oferują usługi na wysokim poziomie. Ja korzystam z hostingu w netbomb.pl i jestem bardzo zadowolony.