Skocz do zawartości


Mobiliser

Rejestracja: 13 sie 2017
Poza forum Ostatnio: maj 24 2020 22:26
-----

Moje posty

W temacie: Jak odnaleźć rodzeństwo które zostało oddane do Adopcji? pomóżcie

24 maj 2020 - 22:26

Pani na historii zadała wykonanie drzewa genealogicznego rodziny. Zwróciłam się po pomoc do dziadka, który pomógł mi napisać pismo do firmy www.zachowacwpamieci.eu. Pracownicy biura Innowator pomogli nam dotrzeć do najdalszych przodków naszej rodziny. Od tej pory zaczęłam się interesować pochodzeniem.


W temacie: Wypożyczalnia samochodów - na co zwracać uwagę?

23 maj 2020 - 19:57

Ja byłam klientką wypożyczalni http://www.watzlaw-tour.eu/. Zmusiła mnie do tego sytuacja , gdy moje auto było w naprawie. Serdeczna i sprawna obsługa, a samochód pierwsza klasa ekonomiczny i w pełni sprawny. Polecam.


W temacie: Jakie wypożyczalnie aut polecacie?

13 maj 2020 - 20:12

Ostatnio miałam awarię auta w najmniej oczekiwanym momencie. Czekał mnie ważny służbowy wyjazd i musiałam załatwić jakiś transport. Koleżanka poleciła mi wypożyczenie auta w firmie Odotrans. Skorzystałam i nie żałuję. Niedrogo wypożyczyłam ekonomiczne auto i w terminie zajęłam się swoimi sprawami.


W temacie: Wyposażenie do laboratorium

02 listopad 2019 - 22:49

W kwestii wykonania aranżacji i projektu mebli laboratoryjnych, polecam współpracę z www.dcd-lab.pl. To świetni specjaliści, z którymi praca to przyjemność. Proponują rozwiązania na każdą kieszeń. Meble są wykonane z wysokiej jakości komponentów. Sprawnie i niedrogo.


W temacie: Poszukuję taniego biura rachunkowego do obsługi spółki z o.o.

02 listopad 2019 - 22:04

Dobrym rozwiązaniem jest współpraca z biurem http://www.bomus.com.pl/. Wszystko jest rozliczane terminowo. Ład i porządek w papierach, a kosztuje mnie to niewiele.